2737
2739

عزیزان دلم نذر سوره یس کردیم هرکس میتونه هر تعداد بخونه تا فردا غروب هدیه به صاحب الزمان و برآورده به خیرشدن حاجات دسته جمعیمون انشاا... اعلام کنه لطفااا منم برا حاجت دلت صلوات میفرستن گلم شاید ۱۵ دقیقه فقط وقتتو بگیره اما سوره ی یس خیلی معجزه داره خصوصا چهل بار خوندنش اونم دسته جمعی به نیت هدایت و گره گشایی از امور زندگیه خودمونو اطرافیانمون،همت کنید خانم ها لینک تاپیکم بزارین جاهای دیگه تا استقبال بیشتری بشه ان شا.. 

یا علیییی و یا محمد

یا عماد من لا عماد له,,,,

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من میخونم یک بار 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

یک بار میخونم 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

عزیزم من سه بار می‌خونم

یه بار به نیت مثبت بودن آزمایش بارداریم

یه بار به نیت درست شدن کار بابام

یه بارم به نیت پیدا شدن یه فروشنده ی خوب واسه شوهرم

انشالله همگی حاجت روا بشیم

2740
2706