2737
2734
عنوان

پوشک اوی بیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 20994 بازدید | 25 پست
من برای دخترم هم مولفیکس هم پریما هم مای بیبی هم هاگیز هم اوی بیبی استفاده کردم ..توی اینا از همه بهتر که با هر فصلی جور در میاد اوی بیبی بوده که فوق العاده اس . مامانایی که میگین پس داده شاید سایزش بزرگ بوده واسه نی نی تون یا تقلبی بوده .دختر من بارها شده اینقدر جیش کرده که وقتی بازش میکنم پوشک سنگینه سنگینه ولی اصلا تاحالا پس نداده ..مولفیکس و مای بیبی توی تابستون به شدت پاهای دختر منو سوزوند وقتی اوی بیبی بستم حتی نیاز به کرم زدن هم نبود و سوختگی خوب شد ..هاگیز خوب بود فقط یه مشکل بزرگش اینه که پشت پوشک یه حالت کش داره که پشت دختر من حساسیت داد بهش و نسبت به قیمتش من خوشم نیومد پریما هم که اینقدر عطر و کرم داشت که باعث شد دخترم عفونت ادرار بگیره همون اوایل و دیگه استفاده نکردم ...واسه دختر من اوی بیبی عالی بوده تا حالا
دخترم آوا 28 آبان قدم رو چشم مامان و بابا گذاشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم واسه دخترم همه نوع پوشک امتحان کردم ولی پمپرز و اوی بی بی بهش ساخت از همه بهتر اوی بی بی عاااااالیه من که خیلی راضیم دخترم الان 18ماهشه
در اوج یقین اگرچه تردیدی هست،در هر قفسی کلید امیدی هست، چشمک زدن ستاره در شب یعنی، توی چمدان ماه، خورشیدی هست ... خدایا شکرت. دختر کوچولوم رو به تو میسپارم
2728
سلام اوی بیبی عالیه باخیال راحت استفاده کن

سلام مرسی عزیزم 

ولی این تاپیکم مال فروردین سال ۹۰ هست دخترم الان ده سالشه دیگه

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2738

من اینجا  نظرات رو در مورد پوشک اوی بی بی خوندم. بچه ام الان نزدیک دوماهه که به دنیا اومده. از زمان تولدش از   مولفیکس استفاده کردم. با ذینکه محکم می بستمش بازم پس میداد. همیشه پاش قرمز بود و پسرم ناارومی میکرد. الان که اوی بی بی گرفتم خیلی راضیم. نه پس میده حتی در ساعات طولانی و نه به خاطر کرمی که داره پاهاش قرمز نمیشه. واقعا خیلی راضیم.حتی کشش و انعطاف پذیری پوشک با مولفیکس قابل مقایسه نیست. 

من اینجا  نظرات رو در مورد پوشک اوی بی بی خوندم. بچه ام الان نزدیک دوماهه که به دنیا اومده. از ...

خیلی هم عالی 

البته تاپیک من مال خیلی وقت پیشه نمیدونم چرا اومد بالا 

دختر من الان کلاس پنجم ه  

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
من اینجا  نظرات رو در مورد پوشک اوی بی بی خوندم. بچه ام الان نزدیک دوماهه که به دنیا اومده. از ...

عزیزم میشه بگین چند خریدید؟! 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...