2733
2739
عنوان

پوشک اوی بیبی

20994 بازدید | 25 پست
سلام مامان خانوما
مامانایی که برا نینیتون از پوشک اوی بیبی استفاده کردین راضی هستین؟ پاهای نینی رو نمیسوزونه؟ من تا حالا از پمپرز نوع استرجش استفاده میکردم خیلی هم راضی بودم ولی حالا دیگه دسترسی ندارم و مجبورم پوشک دخترمو عوض کنم. اوی بیبی بسته 58 تاییش برا 12تا 20 کیلو 23هزارتومن گرفتم که نسبت به پمپرز خیلی گرونتر دراومده برام. ولی میترسم پای دخترمو هم بسوزونه.
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
سلام،من برای پسرم هاگیس می گیرم،اما دوستام برای بچه هاشون از این نوعی که شما گفتید می گیرند وراضی هستند چون مرطوب کننده داره یا به نوعی کرم داره.اگر تهران هستی از بنی هاشم بگیر فکرکنم ارزونترباشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی مامان خانوما.
متاسفانه 6 ماهه که از تهران رفتم. چه حیف شد روزای خوبی داشتیم تهراننننننننننننن
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2731
aziz jan man ham vaghti oomade boodam tehran az evy baby estefade karda ali bood faghat badish in bood ke boo dasht va hamintor az pampers ke oon ham khoob bood age modele digei gheyr az evy baby giret nayoomad az hamoon begir hamechish khoobe faghat booye kremesh fekr konam vase nini khoob nabashe
سلام من همه نوع پوشک خریدم پمپرز هاگیس کن ب ب جان ب ب ماما مای بی بی هاگیز اوی بی بی جان ب ب مبارک ایرانی ها بی خیال در یک جمله آشغالن ماما توش مثل گچ سفت میشد و بد بو پمبه ریز جا مینداخت دور ران بچه هاگیز فوق بد بود چون بسیار ضخیمه پمپرز به خاطر ظرافت دور کشش پس میده کن ب ب خوب بود اوی بی بی خیلی خوب بود کرمدارشت برای دخترم حساسیتم نداشت پمپرس لهستان سفیدا وقتی توش خیس میکرد بوی بد هوا میشد
2738
من یه بسته بزرگ اوی بی بی سایز سه خریدم. نه تاریخش گذشته نه تنگه نه تقلبی ولی اقتضاحه. همین امروز صبح پوشک پسرم رو عوض کردم، دو ساعت نگذشته بود فقط یه جیش کرده بود، همون پهلویی که خوابیده بود تا زیر بغلش خیس شد. هر بار هم که اوی بی بی بستم همین طور بوده. فقط هم به خاطر تعریفای الکی که اینجا خوندم خریدم. اصلا جنس محافظ کنار چسبش نایلونی هست و جذب نمی کنه.
پوشک با برند مختلف زیاده اما چیزی که مشخصه اینه یک پوشک برای یک نوزاد خوب و برای دیگری بده، بخاطر این اگه پوشکی گرفتید و نوزاد باهاش مشکلی نداشت دیگه نیاز به تعویض نداره اما اگه مشکل داشت عوض کنید تا یه پوشک مناسب پیدا کنید. من پیشنهادم اینه سایت زیر را مشاهده کنید توش هم در مورد پوشک ها توصیح داده هم اینکه میفروشه. رایگان میاره دمه در خونه در ضمن اوی بیبی هم داره http://www.kidomom.com/
من از اوی بیبی برا بچم استفاده کردم که الان نزدیک دو سالشه و بسیااااار راضیم. قدرت جذب بالا در عین حال نرم و سبک . معطر و کرمدار. تعجب کردم از گفته ی خانمی که ناراضی بودن . شاید درست نبستن چون به ندرت پیش میاد که نم بزنه حتی بعد از 5-6 ساعت
خانوم گلا تورو خدا راهنماییم کنین من پسرم الان یک سالشه تاحالا براش پوشک پمپرز استفاده میکردم الان جدیدا دور ران وباسنش سیاه شده کاملا مشخصه که جای پوشکه وار عوارض پوشک خیلی خوب بود نمیدونم چرایهو اینجوری شد البته ما اینجا فقط به پریمای ترک دسترسی داریم نمیدونم المانی یا لهستانیش اینجا پیدا نمیشه..مبخام برای پسرم اوی بیبی بخرم آیا خوبه لطفا راهنمایی؟؟؟
منم اوایل که پسر به دنیا اومده بود پوشک اوی بیبی می گرفتم خیلی نرم و معطر بود اما بزرگترین مشکلش این بود که سریع پس می داد. باور کنید با یک دستشویی کوچیک بعد نیم ساعت که پوشک رو بسته بودم پهلوی پسرم خیس می شد. در مورد معذرت میخوام مدفوع بچه که وحشتناک پس می داد. هر بار هم فکر می کردم من بد می بندم اما هر جور که دقیق می بستم تمام لباسا و رختخوابش خیس و نجس می شد. بعداً تو نینی سایت هم دیدم خیلی از مامانا همین انتقاد رو به اوی بیبی داشتند. نمی دونم شاید اوی بیبی برای پسر بچه ها مناسب نباشه برای دخترا این مشکل رو ایجاد نکنه.
فرشته ناز من از وقتی اومدی خونمون بوی بهشت می ده
2706