2733
2739
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست
ریشته عزیزم دلت میاد  دلم میگیره وقتی همه میگن میخوایم بریم خیلی

عزیزم هر آدمی رفاه رو به وطن و میهن و اینجور چیزا ترجیح میده. من ب شخصه هر جا رفاه و آرامش بیشتر باشه دوست دارم همونجا برم. حالا میخواد ایران باشه میخواد قله قاف باشه

مهاجرت اصلا کار راحتی نیست 

از لحظه رسیدن تا موقعی که بتونید جا بیفتید و نسبتا راحت زندگی کنید ده سال طول میکشه 

و بعد تا آخر عمر اونا به چشم یک بیگانه بهتون نگاه مبکنن هرچند رفتار ظاهرشون سعی میکنن خوب باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂نه میدونم اونا حتی نگاهم نمیکنن به این   میترسم اونارو ببینه دیگه من از چشمش بیفتم

اصلا این فکرو نکن زنای اونجا انقد برای خودشون عزت قائل هستن که به مردا رو نمیدن اونجا بری بیشتر بهت میچسبه تجربه دارم که بهت میگم

2728
اگه بخوای اینجوری فک کنی پس شوهرت باید همین فکرو کنه مردای. اروپایی هم قشنگن یعنی شوهرت باید باهاشون ...

نه اخه خودش اروپاییه فیسو چهرش  کلا شبیه شرقیا نیست  البته معلومه ایرانیه ولی خیلی با مردای ایرانی فرق داره هیکلو رنگو ساختار چهرش غربیه

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
کاااملا درکت میکنم عزیزم   منم بچه ندارم  ولی از استرس روزی که بچه دار بشم و اینده ی بچه ه ...

ای کاش من شرایط م مثل شما بود میتونستم برم😔

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
این چه حرفیه  هزاران هزار مورد هست  بهترین بچه رو اینجا تربیت کردن  بچه داری و تربیت ...

ممکنه درمورد تربیت بهت تا حدودی حق بدم اما نمیتوانی انکار کنی محیط اموزشی ما افتضاحه سیستم طوریه که تمام تلاششون رو برای کشتن خلاقیت بچه ها به کار میگیرند اما سیستم اموزشی در کشورای توسعه یافته دقیقا برعکس ماست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مهاجرت اصلا کار راحتی نیست  از لحظه رسیدن تا موقعی که بتونید جا بیفتید و نسبتا راحت زندگی کنید ...

منم نگران همین موضوعم وای اینجا بمونیم چی ینی بچه نیاریم ؟ تا اخر عمر

2738
نگین توروخدا     این روزام میگذره

هر موقع گذشت خبرمون کنین برمیگردیم. عزیزم دور و برتو نگاه کن هر سطل آشغالی شده سفره یه نفر ک نونشو از اونجا میخوره به خدا اینا همه آدمن چرا هیچکس ب فکرشون نیست

والا با این شرایط چطور اینده رو میسازی پس شما خیلی حرفه ایی من با این اوضاع نمیتونم اینده بچه هامو ب ...

شما از اون دست افرادی که منتظری برات شرایطو فراهم کنن بشینی لذتشو ببری

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
شما از اون دست افرادی که منتظری برات شرایطو فراهم کنن بشینی لذتشو ببری

شما اینجوری فکر کن

اما بهتره تا ادم نشناختی دربارش قضاوت نکنی 

موفق باشید😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
ممکنه درمورد تربیت بهت تا حدودی حق بدم اما نمیتوانی انکار کنی محیط اموزشی ما افتضاحه سیستم طوری ...

دقیقا  باهاتون موافقم لالونا جان  رفاه امکان پیشرفت  رشد شکوفایی استعداد ها اینا خیلی مهم ان  مگه فقط شکمه