2733
2734

دوستان پارسال رو مادر من تازه دختر ب دنیا اومده بود واقعا شرایطشو نداشتم همون موقع براش هدیه بخرم گفتم میذارم عید یچیزی براش میگیرم رفتم برای خرید عید خودم گفتم از هرچیزی که می‌خوام بخرم ی کوچولو میزنم تا بتونم ی وسایلی براش بخرم براش ب سلیقه خواهر شوهرم ی لباس خریدم بردیم دادیم ب مادر شوهرم وخیلی هم خوشحال شد رفت پوشیدش اومد گفت بارانا دخترم برام تنگه اگه ناراحت نمیشی فردا آدرس مغازه رو بده برم تعویضش کنم گفتم باشه مامان جون هرچیزی خواستی بردار اگه گرون تر هم باشه مشکلی نداره خلاصه این موضوع گذشت هفته بعدش خونه برادر شوهرم دعوت بودیم برا مادر شوهرم ی شاخه گل خانومش گرفته بود مادر شوهرم گفت از زن محسن یاد بگیرین  رفتم برام لباس خریده جاریم ناراحت شد گفتم مامان جون این چه حرفی میزنی شاید نتوانسته آن بخرن و بگم همون شب جاریم کلی بهم بد و بیراه گفت ومن چیزی نگفتم 

چه مادرشوهر بی شعور و چتری داری

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب امسال نمیخای چیزی بگیری حتما

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2728
2738

و این قضیه گذشت تا الان چند ماه پیش هی جاریم همه جا می‌گفت مادر شوهرم بین عروسان فاصله می‌ذاره بد دیدم یهو مادر شوهرم باهاش بدشد هم با جاریم هم با برادر شوهر م تا دیشب شوهرم گفت یچیزی میگم بکسی نگو گفتم بگو مامانم ب خاطر این با مریم بده که پارسال روز مادر برای مامان خودش انگشتر خریده و نوبت اون که رسیده گفته ندارم بخاطر این باهاشون لج کرده بنظرتون مادرشوهر م حق داشته ناراحت بشه

2706