2733
2734
عنوان

اگه شما جای مادر شوهرم بودین ناراحت میشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 70 پست
میدونی مادر شوهرم خاله جاریم میشه خاله مثل مادر خست

كي گفته؟ خيلي خاله ها همينجوري مثل مادره طرف نيستن چه برسه كه مادر شوهرم بشن

اصلا هرچي بشه يا نشه

كاره مادر شوهرت زشت بوده

كاره جاريتم با تو زشت بوده

توجيحي كه سعي داري مادر شوهرتو بكني بدليلش فقط از دلخوري كه الان از جاريت داري

وگرنه كسايي كه بي طرف باشن ميفهمن مادر شوهرت كارش به دور از شعور بوده

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم......... شاید دخترش فکر کرده این ممکنه آخرین کادویی باشه که به مادرش میده خواسته براش سنگ تم ...

نمیدونم الان مامانش خوب شده مادر شوهرم میگه اولا نباید فرق بذاره دوما اگه برای مامانش انگشتر خرید باید دیگه هی تیکه میندازه که داری فرق می‌داری سوما میگه کسی کنه نداره نباید بیاد قرض کنه برای کسی انگشتر بخره

2731
نمیدونم الان مامانش خوب شده مادر شوهرم میگه اولا نباید فرق بذاره دوما اگه برای مامانش انگشتر خرید با ...

نمیدونم والا من حسم اینه که کلا این مادرشوهرت داره با این حرفا باعث آزار عروسش میشه و میتونه بزرگتری کنه و بیخیال بشه و ول کنه موضوعو

عزیزم من حرفهای مادر شوهرم رو میزنم تنها چیزی که میدونم اینکه مادر زن برادر شوهر م سرطان داره 

هر دقه بيشتر ميفهمم مادر شوهرتون چقدر رفتارش بد بوده

شايد اونا براي شيمي درماني نياز به پول داشتنو اينا در قالب اين هديه خواستن كمكشون كنن

اي بابا

امان از مادر شوهر كه خاله هم بشه بازم مادر شوهره

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

من به هیچ عنوان باور نمی‌کنم که جاری شما از مادر شوهر پول قرض کرده که بره برای مادرش انگشتر بخره. هیچ آدم عاقلی چنین کاری نمی‌کنه. فقط آدم‌ها وقتی از دست هم دلخور می‌شن دیگه هر قصه‌ای می‌بافند و هر جور بخوان تعبیر می‌کنند. مثلا یک بار طرف را در مغازه‌ی طلافروشی ببیند و یا دست مادرشون یک انگشتر تازه ببینند دیگه تا تهش تعبیر می‌کنند.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2740
عزیزم درست باید از پسرش ناراحت بشه ولی جاریم اومده از مادر شوهرم پول قرض کرده برامامانش خریده 

به نظرم هدیه ای که مجبور شی به خاطرش قرض کنی و کادو. بدی هیچ ارزشی نداره   کلا نباید از هم انتظار داشت تو این. موقعیت اقتصادی به همدیگه کادو داد 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       
من عادت کردم همه بهم بدو بیراه بگم

این چه حرفیه خواهر گلم. نباید اجازه بدی کسی بهت بد و بیراه بگه. باید جلوشون رو بگیری. مهربون باش احترام بزار اما اگه کسی بخواد بد و بیراه بگه تو هم جوابشو بده قاطع و با جدیت تمام 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

به نظر من که نمیشه قضاوت کرد.شاید جاریتون بنا به دلایلی این کار رو کردن.مثلا من خودم برا مادرم عیدی دو برابر مادرشوهرم در نظر گرفتم چون برام سیسمونی خریده.خونه خریدیم ششصد تومن کادو داده و هر سال بیشتر از مادر شوهرم بهم عیدی میده ولی مادر شوهرم نه برا خونه نه برا بچه حتی یک شیرینی هم تهیه نکرد

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.