2733
2734

بچه ها من کنکوریم و شوهرم داره تغییر شغل میده و توی این اوضاع اقتصادی فشار روانی زیادی رو هردومون تحمل میکنیم ماشینمونو فروختیم و سرمایه مونو جمع کردیم که ی مغازه لوازم ارایشی راه بندازیم از طرفی هم شوهرم تنها از پسش برنمیاد چون فروشندگی مهارت خودشو داره ک شوهرم میگه من نحوه برخوردم با مشتری خوب نیس،و حتما ی کارگر زن میخوایم ک اعتماد توی این زمونه سخته از دوستانم توی این مورد تجربه داشتن و نصیحت زیاد شنیدیم. الان میگه تو برا کنکور نخون بیا باهم کار کنیم تو مغازه هم زنم هم بیشتر سر درمیارم هم میگه برخوردت خوبه!الان من موندم درسمو بخونم و برای دانشگاه برم شهر دیگه ک حداقل چهار سال طول میکشه از خونه زندگیو شوهر دور .یا با شوهرم شروع ب کار کنیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو مغازه برو بعد سال دیگ اوضاعتون خوب شد بخون

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

کنکور تهش بی کاریه  بچسب به کار

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

میخای بری شهر دیگه ۴ سالم نیایی

شوهرتو با ی فروشنده زن تنها بزاری😨😨

بلا ب دور خواهر😤

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2706