2737
2739
نمیدونم از خوشحالیم بود اخه دکترم گفته مشکوکی اخه سینه هام حساس بودن گفتم حتما یه خبرای هست

میگم که صبر کن دقیقا من خودم اینطور بودم من دی هم پریود نشدم ولی نمیدونمم چند هفتمه توسه هفته دیگه باز سونو دارم معلوم میشه دقیقش 

تیکر تولدپسرم
من با این که پریودم منظمه و 28 روزی چند بار اینطوری شدم.... آزمایش دادم منفی!  دوتا آمپول پروژ ...

خداروشکر عزیزم انشاا... بارداری خوبی داشته باشی برامنم دعا کنید

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا پنج قلو کیرت بیاد به امید خدا

گیرت بیادعزیزم😂😂

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
عزیزم جواب ازمایشم منفی بود😢😢

عزیزززززم هیچ اشکالی نداره انشالله ماه دیگه از ته دلم واست دعا میکنم منم بعد از یه سال و نیم دقیقا زمانی که فکرشو نمیکردم باردار شدم 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2731
ناامیدنشو هیچکاری نکن به اقدامتم ادامه بده ماها که پریودای نامنظم دارم دچار اشتباه میشیم معلوم نمیشه ...

مرسی عزیزم دیگه تا بیبی مثبت نشده نمیرم آز خون بدم انشاا... دفعه دیگه تاپیک بارداریمو بزنم

اره اصلا ناامید نشدم به خدا میگم من ناامید نمیشم تا بهم یه بچه سالم بدی انشاا... عزیزم بارداری خوبی ...

من که خودم در کمال ناامیدی فهمیدم باردارم تو سونو ایشالله خیره و تایپیک مامان شدنت میزنی دوست گلم

تیکر تولدپسرم
اتفاقا این میگن خیلی ساده اس، یکی از همسایه ها میگه آلزایمرمامانش و هیچ جا نشد درمان کنن با ی رژیم س ...

خداروشکر پس حتما دربارش سرچ میکنم مرسی عزیزم

2738
عزیزززززم هیچ اشکالی نداره انشالله ماه دیگه از ته دلم واست دعا میکنم منم بعد از یه سال و نیم دقیقا ز ...

سلام عزیزم چطور تیکر بارداری میزنی

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
عزیزم درکت میکنم ان شالله ماه بعد بارداری چندماه اقدامی؟؟ تو این چند روز که تاخیر داشتی علایمی هم دا ...

نزدیک 2 ساله منتظرم   اره سینه هام حساس بودن ولی الان چندروزه خیلی کم حساسن و زیر دلمم یکمی درد میکنه

سلام عزیزم چطور تیکر بارداری میزنی

سلام گلم برو رو پروفایلت جایی هس که امضا میزنی اونجاها بگرد هس

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
میگم که صبر کن دقیقا من خودم اینطور بودم من دی هم پریود نشدم ولی نمیدونمم چند هفتمه توسه هفته دیگه ب ...

نه صبر میکنم ولی سونو دکتر گفت انجام بده که ببینه چرا پریود نشدم        عزیزدلم انشاا... نینی نازتو زودی بغل کنی مرسی

خداروشکر عزیزم انشاا... بارداری خوبی داشته باشی برامنم دعا کنید

انشاالله انتظار شما هم سر میرسه!

بهش فکر نکن زودتر میاد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عزیزززززم هیچ اشکالی نداره انشالله ماه دیگه از ته دلم واست دعا میکنم منم بعد از یه سال و نیم دقیقا ز ...

مرسی گلم ممنون انشاا...

2706