2752
2734
عزیزم انشاالله به وقتش مثبت میشه!  گفتم که خیلی نادر بیبی منفی آزمایش مثبت....

نمیدونم پس چرا پرسود نمیشم الان 15 روز گذشته خیلی فکرم درگیره شنبه وقت سونوگرافی دارم

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙
عععع مگه بی بی چکت مثبت نبوده که رفتی ازمایش

نه بیبی چک 8 روز گذشته بود از موعودم و گفتم شاید زود زدم رفتم ازمایش دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

ببین ی دکتر طب سنتی هست میگن بینظره کارش، کسی بوده ک 7سال هم باردار نشده پیش این نتیجه گرفته، همدان ه ماهی ی بار میاد تهران، یکی از دوستای منم دوساله اقدام ه قراره این ماه ک میاد باهم بریم پیشش، ویزیت نمیگیره فقط 20تومن بابت سالنی ک همایش میذاره داروها و رژیمش هم ب خودت میگه بگیری چیزاش و ک معمولا خیلییییی ساده و کم هزینه اس، دکتر جلیل بابایی سرچ کن در موردش

نمیدونم پس چرا پرسود نمیشم الان 15 روز گذشته خیلی فکرم درگیره شنبه وقت سونوگرافی دارم

ببین منم مثل شما بودم من توسونوفهمیدم باردارم بعد اومدم خونه بی بی زدم و ازمایش دادم مثبت شد من از ۲۰اذرپریودنشدم ۲۵دی تست زدم منفی ولی ۱۸ بهمن دوباره تست زدم مثبت شد نمیدونم چهجوری گرفته کار خدابوده ناامید نشو

تیکر تولدپسرم
2731

خیلی بده انقد  امیدوار باشی و یهو اینجوری بشه بدترش اینه که شوهرتو مادرشوهرت میدونن که منفی شده

من با این که پریودم منظمه و 28 روزی چند بار اینطوری شدم.... آزمایش دادم منفی! 

دوتا آمپول پروژسترون باهم میزدم میومد 

فکر میکنم به خاطر اقدام و استرس و.... 

وگرنه از وقتی رفتم تو سیکل ivf دیگه اقدام منظم نداشتیم و به باردار شدن فکر نمیکردم 4 ماه بود سر 28 روز میومد! 

که آخریش دیدم شد 32 روز همون روز بیبی زدم مثبت شد😁

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ببین ی دکتر طب سنتی هست میگن بینظره کارش، کسی بوده ک 7سال هم باردار نشده پیش این نتیجه گرفته، همدان ...

حتما سرچ میکنم ببینم چجوریه؟ طب سنتی فقط رژیماش خیلی سخته نمیشه همشو تهیه کنم درتوانمون زیاد نیست 

حتما سرچ میکنم ببینم چجوریه؟ طب سنتی فقط رژیماش خیلی سخته نمیشه همشو تهیه کنم درتوانمون زیاد نیست&nb ...

اتفاقا این میگن خیلی ساده اس، یکی از همسایه ها میگه آلزایمرمامانش و هیچ جا نشد درمان کنن با ی رژیم ساده خوب شد، میگن دستوراش خیلی کن هزینه اس، دختر خالم زخم رحم گرفت ی هفته عسل و دم کرده نعنا و پونه بهش دستور داد خوب شد

ببین منم مثل شما بودم من توسونوفهمیدم باردارم بعد اومدم خونه بی بی زدم و ازمایش دادم مثبت شد من از ۲ ...

اره اصلا ناامید نشدم به خدا میگم من ناامید نمیشم تا بهم یه بچه سالم بدی انشاا... عزیزم بارداری خوبی داشته باشی                      شنبه قراره برم سونو بدم یعنی میشه باز یه معجزه بشه و مشخص باشه باردارم یا نه

اره اصلا ناامید نشدم به خدا میگم من ناامید نمیشم تا بهم یه بچه سالم بدی انشاا... عزیزم بارداری خوبی ...

عزیزم درکت میکنم ان شالله ماه بعد بارداری چندماه اقدامی؟؟ تو این چند روز که تاخیر داشتی علایمی هم داشتی؟؟

چرا به مادرشوهرت گفتی خو  عیبی نداره مگه دست توست شده دیگه

نمیدونم از خوشحالیم بود اخه دکترم گفته مشکوکی اخه سینه هام حساس بودن گفتم حتما یه خبرای هست

2706