2733
2739
زشته اینجوری حرف نزن دلشو نشکن اون الان دلش خونه. 

عزیزم شما هم اینطوری نگین اصلا معلوم نیست بچه ای در کار باشه تا با مرضی نره من خودم اصلا باور نمیکنم فقط هم با کاربری که بشناسم مثل مرضی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

600 بهش دادین؟؟؟😂😂😂بابا مایه دارین شما چقدر.

نفری 50 هم واس من واریز کنین برم لباس عیدمو بخرم

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
امکان نداره سن بیمار رو الکی بنویسن چون هم ازمایش هم دارو با توجه به سن بیمار تجویز میشه

بله عزیزم من یه بچه ۶ ساله یه ۱۶ ماهه دارم دقیق نوشت گفت بخاطر دارو یک ماه این ور اونور خطرناکه حتی دکترم میبرمشون میگه سن دقیق بگو ک دارو میده خطری نشه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
امکان نداره سن بیمار رو الکی بنویسن چون هم ازمایش هم دارو با توجه به سن بیمار تجویز میشه

اونم ۲۲ ماه . که طرف حال هم  نداشته باشه به فرض، باید بنویسه ۲ سال . نه یک سال !!!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
من عرص کردم حقوق همسرم ۱۲۰۰ و ۸۰۰قسط داریم .

بهرحال هیچ پولی الکی به حساب کسی واریز نمیشه عزیز

شوهر شما ماهی ۱۲۰۰ درآمدش باشه ۸۰۰ که خرجتون هست ازش کم بشه ۴۰۰ میمونه ۳ تا ۴۰۰ میشه ۱۳۰۰ یعنی با کنار گذاشتن ماهی ۴۰۰ هر ۳ ماه میتونین چک منو پاس کنین

شما گویا پولی میخوای که دیگه پس ندی😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
زشته اینجوری حرف نزن دلشو نشکن اون الان دلش خونه.  

اگه لحنش به دل خونا میخورد خودم رعایت میکردم 😐

فعلا که تو دلش از همه طلب داره😏🙄

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2740
همه رو خر فرض میکنن ، اصلا همه میدونن سن بیمار توی دوز دارو باید لحاظ بشه ، همینطور رنج هر فاکتوری د ...

دوز کدوم دارو میشه بگید؟چرا بدون صلاحیت و اطلاع حرف میزنید؟دارو و دکتر فروغی اراک داده .آزمایش و کلینیک مهر تهران نوشته .

آزمایش خون بود برای قبل بیهوشی .دارویی ندادن ک.بیهوشی هم اصلا انجام نشد برگشتیم شهرمون .

بچه رو بپیچ لای پتو مدارک رو بردار برو بانک گناه داره بچه خدا رو ول کردی بنده هاشو چسبیدی؟برو زودتر 

با شناسنامه چیزی حل نمیشه من چند بار رفتم مطب دکتر تا پیداش کردم .ی برگه بهم داده برای هزینه و شرح ح ...

خب شمااینهمه عکس دادی یه شناسنامه هم روش

خداییش حق بده شک کنن کاربرها.... انقدر براعکس شناسنامه مقاومت میکنی؟

بده و خودت رو رحت کن خب

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین ....