2733
2739
عنوان

دوستان خواهش میکنم بیایید خواهرانه راهنماییم کنید خیلی دو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 52 پست
تواین اوضاع هرروزکلی خبردرباره تحصن راننده های ماشین سنگین وباری می شنویم واقعاشراکت تواین مساله ریس ...

واقعا حرفتون منطقی بود فقط این ماشینا یعنی اسکانیا دیگه وارد کشور نمیشه میگن تحویل که بگیری قیمتش تا ۲میلیارد میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم بنظرم مستقل باشید بهتره تا پس انداز کنید

به قول شوهرم تف به چیز شریکی چون همیشه مشکل سازه هر موقع هم کار شراکتی انجام داده جز اعصاب خوردی چیزی نداشته

اگه شراکت خوب بود خدا برای خودش شریم قرار میداد

مغازه بخر نه اینکه مغازه باز کن !! بخر بده اجاره هم درامدش تضمینیه و هم قیمتش هر سال میره بالا وبالا ...

اها خب برادر من با این پول اصلا نمیتونیم مغازه بخریم یعنی اپارتمانم که گفتم در حد یه اپارتمان ۶۰یا ۷۰متری بود

2731
سلام گلم بنظرم مستقل باشید بهتره تا پس انداز کنید به قول شوهرم تف به چیز شریکی چون همیشه مشکل سازه ...

عزیزم ما هنوز تو زندگیمون ریسک نکردیم و هیچ کاری شریکی رو هم انجام ندادیم اما بارها و بارها به چشم خودمون حلال خوری این زوج رو از نزدیک دیدیم اینی که میگم حرف نیست ها واقعیته

اها خب برادر من با این پول اصلا نمیتونیم مغازه بخریم یعنی اپارتمانم که گفتم در حد یه اپارتمان ۶۰یا ۷ ...

البته که در خیابان یا پاساژهای انچنانی نمیتونی بخری ولی بگردی میتونی پیدا بکنی بعضی محله ها هستند که کاسبی خوبی دارن و قیمتهای مغازه هاش هم ارزون هستند حالا خود دانی

واقعا حرفتون منطقی بود فقط این ماشینا یعنی اسکانیا دیگه وارد کشور نمیشه میگن تحویل که بگیری قیمتش تا ...

کاش با کسی  که قبلااسکانیاداشته مشورت می کردیدهمین طورکه قیمتش بالاست اگه مشکلی پیداکنه هزینه های بالایی روهم بایدخرج تعمیرش کنیدهمه جوانب روبایدسنجیدسرمایه خوبی داریدحیفِ صرف کاربیهوده ای بشه

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2738
کاش با کسی  که قبلااسکانیاداشته مشورت می کردیدهمین طورکه قیمتش بالاست اگه مشکلی پیداکنه هزینه ه ...

هیچکسو نمیشناسم گلم هرچی فک میکنم کمتر به نتیجه میرسم و بدبختی فقط تا عصر وقت دارم نتیجه رو اعلام کنم اقامم کاملا سپرده به خودم میگه هرچی تو بگی همونه تو بد نمیگی هیچوقت دیگه نمیدونه تو دلم اشوبه اخه تا حالا اینجور تصمیما نگرفتم دیگه

بنظر منم خونه بخر.باغ هم ممکنه یه سال محصول بیاد یا نیاد.ماشین درسته گرون میشه و اینا اما هم پولت رو شریک شدی و برگشتش سخت میشه هم هزینه تعمیر اینجور ماشینا و قطعاتشون هم حتما گرون.

بازم با یه غریبه که ماشین سنگین داره مشورت کن.

هیچکسو نمیشناسم گلم هرچی فک میکنم کمتر به نتیجه میرسم و بدبختی فقط تا عصر وقت دارم نتیجه رو اعلام کن ...

بااتحادیه ماشین های سنگین تماس بگیریدشایدبتونندکمکتون کنن.شماره هاشون رواز نت می تونیدپیداکنید.امیدوارم هرچه خیرتونه پیش بیادوخدابه مال و سرمایتون برکت بی پایان بده❤😍

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
بااتحادیه ماشین های سنگین تماس بگیریدشایدبتونندکمکتون کنن.شماره هاشون رواز نت می تونیدپیداکنید.امیدو ...

ممنونم عزیزم هم از راهنمایی هوشمندانتون هم از دعای بی نظیر و زیباتون  انشاءالله همیشه سالم باشیدو موفق

2706