2733
2739

سلام من حدود۱۳۰گرم طلا دارم یه مقدارم پول اقام داره که قرار بود یه سرمایه بشه برا من یعنی حالا یه اپارتمان کوچیک یا یه باغ کوچلو بخریم که نهایت درامد ازشون اپارتمانه رو ماهی یک تومن باغم رو ماهی یک و پانصد در میومد ازشون حالا یه دوست خانوادگی خیلی صمیمی یعنی در حد پدر و مادرمون دوسمون دارن سنشون بالاست داریم که اونا دوتا اسکانیا ثبت نام زدن تا ۲۰روز دیگه تحویل میگرن دوسالی تو صف انتظار بودن الان بهم پیشنهاد دادن بیا توی یه دانگ از ماشین اسکانیا سهیم شو حول و حوش ماهی ۲و نیم تا سه درامد میشه برام اگه خدا بخواد به نظر شما چیکار کنم؟باغ؟اپارتمان کوچیک؟یا یه دانگ اسکانیا؟تو رو خدا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من ملک بگیر چون ی اسکانیا مگ در ماه چقد درآمد داره ک بخواد ۳ تومن به شما بده بعدشم ی موقع ماشین خراب بشه شمام تو مخارجش سهیم هستید 

خونه و ملک رشد میکنه و بعد از چند سال پولتون چند برابر میشه 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
2738

باغ بخری ک نمیشه ازش پولی ب دست آورد.

حداقل آپارتمان بخر رهن بده. ی سودی بهت میده.

ماشینم ک بیخیال

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2706