2733
2734
عنوان

حاجت دارهااا خانم های اهل دعااا

230 بازدید | 26 پست

به توکل نام اعظمت یا ارحم اراحمین ان شاا.. میخوایم ۱۰۰۰ تا حمد بخونیم به نیت باز شدن گره ی کار همه و حاجت روایی دست جمعی ،سوره ی حمد معجزه زیاد داره ان شاا... قابل باشیم و ازش حسابی حاجت بگیریم دلتو صاف کن اول به نیت ظهور آقای مهربانی هااا و بعد به نیت حاجت روایی دسته جمع هر چند تا که میخونی اعلام کن گلم دوستاتم صدا بزن عشقم تا تو این کار خیر ساده شریک بشن.....

الهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بسم ا....

یا عماد من لا عماد له,,,,

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۱۰تا

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2731

۱۱۴ تا میخونم 

التماس دعا از همگی،حاجتتون روا ان شاالله

اللهم صل علی محمد وال محمد فعجل فرجهم

یا علی

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

۵۰تا . انشاالله همه حاجت روا بشن

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
2738

10 تا فرستادم

توروخدا با دلهای مهربونتون برای حل مشکلم صلوات بفرستید.عقدمه پول کم اوردیم هیچکسو ندارم بهم قرض بده به یکی رو انداختم اونم گفت تا فردا بهم خبر میده ولی قول نمیده.دعا کنید برام.😢😢😢😢

2706