2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکت باشه اسی.ولی من اصلا حوصله خرید ندارم.دارم بهت فک میکنم رفتی خیابون گردی این همه خرید کردی مخ ...

من عاشق گشتن تپ پاساژ و خریدم خرید سرحالم میکنه شوهرمم اسمشو گذاشته خرید درمانی😁 هر وقت میخواین برسم خرید میگه حاضر شو ببرمت خرید درمانی سرحال بیای

خدایا شکرت 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2515200/لطفا-بیایین-این-ماه-کمتر-تاپیک-خرید-عید-بزنیم

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
شلوار سمت راست قد 90.قیمت 85 شلوار چپ مام استایل 89

چه خوشکلن شلوارات 😍

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خوشبحالتون که دارید لباس بخرید من امسال سرما پسرم حتی کاپشن هم نداشت خیلی نداری سخته لعنت به بی پولی دعا کنید ما هم وضعمون خوب بشه بتونیم بخریم

لطفاً یک صلوات مهمونم کنین برای خونه دار شدنم
برا راحت بودنم 120

نییی نییی شه ناژهههههههه😍😍😍عژیژم ..

با اون شلوار نخودیه خوشکل میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
در خوشحالی شماکه شکی نیست عزیزم، نوش جانت. ولی اگر نشون دادن داشته‌های شما باعث حسرت کسی که نداره و ...

کسانی ک ممکنه اذیت شن با دیدن عنوان تاپیک حق انتخاب دارن بیان یا ن. بعدشم اینجا ی فضای مجازیه بالاخره همه چیز توش پیدا میشه. از غیبت و شادی و ناراحتی گرفته تا خرید