2733
2734
عنوان

خرید عیدمو انجام دادم بیاید نظر بدید همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 173367 بازدید | 1000 پست
شهر ما هم جنسای خوب و باکیفیت و لاکچری داره  هر جنسی طرفدارای خودشو داره به هر حال جنوب ارزون ...

ناراحت نباش گلم بهرحال توی فضای مجازی باید تحملت رو بالا ببری چون همه نوع آدم با بیان و تفکر متفاوت پیدا میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارتر عزیز 

مببااااااااارکت باشه الهی که همه شون رو با دل خووووووش پاره پوره کنی.همشون قشنگ بودن و واقعا لذت بردم از خریدت .به نظر من خانم های شاغل چون قدر پول را بهتر میدونن ،میدونن که پول با چه زحمتی به دست میاد همیشه عاقلانه تر خرید میکنن تا کسانی که با پول همسر میرن بازار.

راسسسسسسستی پیشاپیش عیدت هم مبارررررک.

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2731
شما چطور خوشحال میشی؟ حتما باید کسی چیزی بهتون بده یا سوپرایزتون کنه یا ی کاری براتون انجام بده؟ همی ...

در خوشحالی شماکه شکی نیست عزیزم، نوش جانت. ولی اگر نشون دادن داشته‌های شما باعث حسرت کسی که نداره و نمیتونه بگیره بشه، این تقسیم شادی‌هاست؟و کاردرستیه؟

نه والا زیاده نمیرسم بخرم مرسی فدات😍

چرم شفر آلمانی هست قیمتهاش نسبت به چرم مشهد و نوین چرم خیلی معقولانه و بهتره. نوین چرم که کیفیت کاراش اومده پایین و قیمتهاش چندین برابر بالا 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

دوستان من یه کفش اسپرت دارم که پارسال خریدم ولی هنوز نپوشیدم . میخوام بدونم رنگ بندش رو عوض کنم یا همین فابریک خودش خوبه ..هَل مِن ناصرَ یَنصُرنی ؟

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
اینم استایلم

چه استایلی انگار نه انگار مامان هستی😍

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

همه خریدات قشنگ بود استارتر، با دل خوش ازشون استفاده کنی  

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم