2737
2739
عنوان

کسی در موردطحال اطلاعات داره؟؟

101 بازدید | 7 پست

انشالله که همه تنتون سالم و دلتون خووش بااشه.

لطفا کسی اگه درد طحال یا بیماری مربوط به طحال داشته بگه علائمشون چی بوده

ممنون میشم 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
خودت مشكل داري عزيزم؟؟

نه 

یه مدتیه گاهی سمت چپ بالای شکمم درد میکنه. 

اون قسمت طحاله 

خودم ۸ اسفند نوبت دکتر دارم

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت مشكل داري عزيزم؟؟

می خوام از تجربه بقیه استفاده کنم، ببینم تشخیصم درسته🙊

یکم از نگرانی دربیام، تا ۸ اسفند😩

2728

من دوسال  پیش تو تصادف طحالمو برداشتن دکترا بهم گفتن عضو مهمی نیس بود ونبودش یکیه

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭
من دوسال  پیش تو تصادف طحالمو برداشتن دکترا بهم گفتن عضو مهمی نیس بود ونبودش یکیه

آره میگن مهم نیست 

حالا من نمی دونم این دردم از طحاله یا نه

آره میگن مهم نیست  حالا من نمی دونم این دردم از طحاله یا نه

دردت چطوریه من احساس نفس تنگی میکردم باهر نفس کشیدنم داخل شکمم درد بدی میپیچید

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭
دردت چطوریه من احساس نفس تنگی میکردم باهر نفس کشیدنم داخل شکمم درد بدی میپیچید

من نه اینجوری نیستم

سمت چپ بالای شکمم درد دارم، گاهی

مثلا اگه زباد بایستم

2740