2733
2739
عنوان

روانشناس کودک خوب غرب تهران

1570 بازدید | 10 پست

دوستان من برای پرخاشگری خواهرزاده ام پیش خانم دکتر گرامی رفتم خیلی راضی بودم. خواستم بهتون بگم اگر بچه هاتون مشکل دارند مراجعه کنید. تلفن مطب 44008598

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام دوستان

اخیرا شنیدم خانم دکتر ساداتی نوروفیدبک هم اوردن

واقعاً عالیه برا اضطراب ، بیش فعالی، و خیلی اختلالات دیگه برا کودکان و بزرگسالان عالیه چون ایشون به کارش مسلط هست و انواع کارگاه های روانشناسی و نوروفیدبک در دانشگاه علامه برگزار میکنه 

مخصوصا نوروفیدبک برا درمان اختلالات کودکان بینظیره  و سریع  درمان میشه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

شماره خانم دکتره برا هماهنگی کلینیک شهرآرا ۸۸۲۶۷۰۴۰

سلام دوستان.

من دخترم رو بردم پیش دکتر خوشابی. گفت بودن اختلال نافرمانی مقابله ای داره. کلی هم ما رو برد و اورد. 

دو 

میلیون هزینه کردم انگار نه انگار. تا یکی خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردم. بچه رو بردم پیشش. انرژیش خیلی مثبت بود. هزینه جلساتش هم نصف خوشابی بود. اول تست گرفت بعد گفت بچه مشکل خاصی نداره فقط کمی مشکل ارتباطی داره. ده جلسه بازی درمانی گذاشت. هر جلسه هم یکسری تکلیف برای خونمون میداد. توی ده جلسه این بچه از این رو به اون رو شد. هنوز هم بعد از سه ماه، ماهی یکبار دخترم رو میبرم که باز یک یاداوری تو ذهنش بشه. چون استاد دانشگاهه همیشه کاراموز داره اما همه کارا و بازی ها رو خودش انجام میده. عالی بود. اینم شمارش ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸- ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام دوستان.  من دخترم رو بردم پیش دکتر خوشابی. گفت بودن اختلال نافرمانی مقابله ای داره. کلی ...

سلام عزیزان

خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک اخیرا به دلیل تعداد مراجعات زیاد منشی تمام وقت جهت رزرو نوبت با شماره همراه 09128398588 گرفته اند

از دوستانی که از ایشون وقت میخوان میتونند بصورت شبانه روزی وقتشون رو از منشی ایشون بگیرند

2740

سلام، دکتر زهره واثقی میتونه گزینه بسیار خوبی باشه، هم بسیار با تجربه در حوزه روانشناسی کودک هستند و هم کتاب های زیادی در رابطه با روانشناسی کودک به چاپ رسونده اند
تلفن : 66702194/66703576/09125005342

خانم مارال عادل توی مرکز روانشناسی خودبیداری عالی هستن خیلی قشنگ با بچه ها ارتباط میگیرن باهاشون صحبت میکنن و کاملا دوست میشن با بچه ها که این خیلی عالیه چون خب بچه ها معمولا به دوستاشون اعتماد میکنن و همین باعث میشه که بچه بتونه به مشاورش اعتماد کنه و جلسات مشاوره رو دوست داشته باشه نه که براش خیلی خشک و خسته کننده باشه و من واقعا تاثیر مشاورشون رو روی بچه خودم دیدم با اینکه جاهای زیادی رفته بودیم ولی هیچکدوم مثل خانم عادل نبودن.

اسم مرکزشون رو سرچ کنید سایتشون بالا میاد میتونید حتی از محصولات رایگانشون استفاده کنید