2733
2734
عنوان

شيرخشك

148 بازدید | 20 پست

مادران عزيزي كه شيرخشك به ني ني ميدين چه طور و بر اساس چه ساعتي بهش شير ميدين؟

ني ني من در طول روز تقريبا يك ساعت و نيم بعد از شير مجدد تقاضاي شير داره

يعني شيرش سيرش نميكنه؟عوض كنم شيرش رو؟

دوماهشه سه درجه شير ميخوره

گاهي سه درجه ميخوره و ربع ساعت بعد يك درجه ميخوره و ميخوابه اصلا مدل مشخصي شير نميخوره همه هم ميگن دو ساعته بهش شير بديد

چ شیر خشکیمیدی 

من اپتامیل میدم بچم ۳ ماهشه س درجه میدم دوساعت نیم بعد شیرمیخاد

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شیر خشک ببلاک البته شبها که میخوابه حتی گاهی اوقات چهار ساعت هم شیر نمیخواد مشکلم در طول روز هست

وایی بخدا بچه منم بلاک می‌خورد روزای اول من توبیمارستان شیر نداشتم پرستارااجازه نمیدادن ک  شیر خشک بگیرم میگفتن حتما شیر خدتو بده ماهم  اطلاع کافی نداشتیم دارو خانه گفت ببلاک خوبه ببلاک دادیم ب پسرم تا  وقتی ک واکسن دوماهگیشو زد گفتن وزن بچه کمه شیرشو عوض کن اپتامیل بد الان یکم تپل تر شده گفتن ببلاک اصلا ن وزن میده ن ویتامین داره الان اپتامبل میدم اپتامیل هم س جور هست من قویترنشومییگیرم پر از ویتامینه 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
عه پس اینسری عوض کنم

اره عوض کن اپتامیل بده پر از ویتامین ببلاک ب درد نمیخوره من خدمم ببلاک میدادم اشتباه کردم

اپتامیل از روی کد‌ملیش میگیری؟ راحت گیر میاد؟ قیمتش چقدره؟

اره کد ملی 

۸۸ میگیرم آزادش ۱۴۰ تومنه 

آره راحت گیر میاد شماره ۱ اما میگن شماره ۲ اینا یکم کمیاب تر

هفت هشت  تا ببلاک داره اینا رو بخوره بعد عوض کنم بعید میدونم داروخانه تعویض کنه

تو دیوار آگهی کن شاید خریدنش

2706