2733
2734
عنوان

بلوغ دختران متولد ۸۸

| مشاهده متن کامل بحث + 6409 بازدید | 154 پست
سلام دوستان،بیاین بگیدبالاخره دختراتون پریودشدن یانه؟دخترخودم هنوزپریودنشده وهمچنان آمپول میزنه هرشب ...

سلام.شما هم سینا تروپین استفاده میکنید؟؟من برای دخترم استفاده میکنم....خیلی ناراحتم توی سه اول ۳ سانت قد کشید ولی تو سه دوم یک سانت...الان با ۶ ماه مصرف تازه شده ۱۳۸...و یازده سالش...

سلام دوستان،بیاین بگیدبالاخره دختراتون پریودشدن یانه؟دخترخودم هنوزپریودنشده وهمچنان آمپول میزنه هرشب ...

میشه بگید رشدش تو هرماه چطور بوده و چند سانت رشد کرده...خیلی نارحتم دنیا رو سرم خرابه میترسم رشد نکنه...تو خدا برام دعا کنید🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قد ۱۶۰ وزن ۴۲

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
2731