2737
2734
عنوان

گفتید برم بیمارستان

131 بازدید | 17 پست

رفتم بیمارستان آرش 160 پول آمینو شر دادم معاینه کردن منو با دستگاه واااای از درد مردم

گقتن عفونت شدید داری فردا برو پیش دکترت 

حالا اون نوشته هاشون رو از من گرفتن به دکترم بگم عفونت دارم یا اینکه اونم با اون دستگاه اشک منو درمیاره؟ 

پد بذارم پد رو نشونشون بدم؟ 

نه بابا پد چیه 

خودش باید معاینه کنه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بذار دکتر خودتم معاینه کنه .ک راهکار درس بده .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عفونت میدونستی چقدر برای جنیم ضرر داره؟

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2738

حتما خیلی زود عفکنتتو درمان کن خیلی خطر ناک

نمیخوام اسنرس بدم بهن فقط ی دکتر خوب برو 

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
من هرچی به دکترم گفتم گف طبیعیه تو بیمارستان نگاه کردن گقتن عفونت خیلی بدی ذاری من میدونستم عفونت دا ...

دکترتو عوض کن

حداقلش زایمان زودرسه

و خطرناک تریش نابینایی بچت خدانکنه البته

بی خیال نباش

ابوفاضلی تو هدایت

اگه ب هدایت نزدیکی پس ب پیروریم نزدیکی 

بگم ی دکتر خیلی حاذق تو پیروزی میری؟

پنجه طلاس خداخیرش بده

اگه دوسداری بگم

فردام روز مطبشه از 10 صب تا 6 عصر هست همون موقعه ام صبم نوبت میده

2706