2737
2739
عنوان

شماره دوران مجردی😧همه در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونی دیگه دوست پسر نداشته باشی که نگران بعد نباشی اخه این چه کاریه دخترا وپسرا میکنن گناهه که

عزیزم تونبایدانتظارداشته باشی اعتقادهمه مثل توباشه.ازنظر تو سنتی ازدواج کردن خوبه.ازنظر یکی دیگه بدترین کارممکنه بدون شناخت.قدرت درک این تفاوت عقاید بین خودت ودیگران روداشته باش حرفت روتحمیل نکن به کسی

اگربپرسه باید راسشتشوبگه.چون قبلش تعهدی نداشته باهاش.پرسش راجب این چیزا اشتباهه.من موقع ازدواج همسرم ...

دقیقا 

یکی از مشاورای کلینیک اینجا به من گفت که هر راست نباید گفت 

اصلا نپرسید و درمورد روابط قبلی چیزی نگید چون اون ها یه زمانی از زندگیتون بوده که شما تعهدی به کسی نداشتید و چه بسا یکی از همونا ممکن بود همسرتون بشه 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
من کلا هرچی بگم واس هرکی رک میگم وغیرمستقیم بلد نیستم رک رک هستم همه هم میدونن🙈

خب این خودش گناهه که یه نفر خدایی نکرده بخاطر ما از خدا و دین ناراحت شه من خودم مذهبی ام ولی سعی میکنم با آرامشم و مهربونی و انعطافم بقیه رو عاشق دین کنم خیلی دوستای صمیمی بی حجابمم بودن کلی تغییر کردن

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2740
قبلا این سوال رو جواب دادم  با صداقت میگم که با کسی در ارتباطبودم و اگر نمیتونن بپذیرن بهتره ا ...

خب عزیزم بهتر نیست الان هم حرفت همین باشه؟به خواستگاربگی من با یکی دوست بودم وبعدباش کات کردم وبعدبرای ازدواج با توافق والدین با 2نفر جهت اشنایی ارتباط داشتیم الان شما موردبعدی من هستی واقع این برای شما بهتر نخواهدبود؟

دقیقا  یکی از مشاورای کلینیک اینجا به من گفت که هر راست نباید گفت  اصلا نپرسید و درمورد ...

دقیقا عزیزم.پرسیدنش اشتباه محضه چون اصلا گذشته ی شخص فقط به خودش مربوطه.آینده اش بعدازازدواج وتعهد وپیمانشه که مهمه وبایدانسان درستی باشه 

دقیقا  یکی از مشاورای کلینیک اینجا به من گفت که هر راست نباید گفت  اصلا نپرسید و درمورد ...

از نظر رشته ما روانشناسی اشتباهه گفتن این چیزا تو خود قرآن هم آیه اومده هرکسی مثل خودش قسمتش میشه مطمئنن اون آدم هاهم خودشون گذشته ای داشتن گذشته ها گذشته خدا میبخشه بنده خدا چیکارس

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

این خطتو یجور گم و گور و نابود کن

بعد سه تا سیم بگیر

یکیشو بده به خانوادت یکیشم به طرفت ک خواستگارته این دوتا رو خانوادت خبر داشته باشن ک داری بهشون هم بگو تا وقتی جدی نشده نمیخوام زیاد نزدیکم باشنو همه چیمو بدونن

و اگ رابطه ای داری ک نمیخوای بفهمن اون یکی سیم رو بده 

البته بنظرم این رابطه سومی رو نداشته باشی بهتره

مارو دور ننداز  
2706