2737
2734
عنوان

شماره دوران مجردی😧همه در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 108 پست
درکل گفتم اون تاپیک هم گفتی گناهه برا مدل پوششون فقط خواستم بگم کسی که با بلوزوشلوار میگرده با گفتن ...

در جواب پستت باید بگم که عزیزم در کل موافقم و اعتقاد هرکسی به خودش مربوطه دیگه.اما من خیلی دیدم طرف چادریه به یکی که مانتوییه حمله کرده یافحش داده.این آدما که توخیابون همچین کاری میکنن بیمارن که سرشون تولاک خودشون نیس وقدرت درک تفاوت عقاید روندارن.میخوان همه رومثل خودشون کنن.

عزیزم سبک زندگی شما با من فرق داره  من.نمیخوام خط عوض کنم و بگم من قدیسه بودم و هیچ ارتباطی ند ...

ببخشیداگرهمسرشما درروندخواستگاری ازتون پرسیدایا شما با پسری دوست بوده وارتباط داشته ای پاسخ شما چه خواهدبود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در جواب پستت باید بگم که عزیزم در کل موافقم و اعتقاد هرکسی به خودش مربوطه دیگه.اما من خیلی دیدم طرف ...

خب همینا مردم رو دین زده و بی حجاب تر میکنن کی از حمله وفحش خوشش میاد آخه.بیشتر احساسش بدتر میشه

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2742
اشتباه گرفتی منکه استارتر نیستم کدوم پسرها

با من اشتباهت گرفته خانوم گل

بعضی دوستامون فکر کردن من هر روز زیر دست و پای یه پسر افتادم که حالا میخوام خطمو عوض کنم که بگم وای من نه آفتاب دیدم نه مهتاب 

نطر شخصیه من اینه که خانم و اقا اگر قبل ازدواج با کسی درارتباط بودن بهتره که بعد ازدواج راه جدیدی رو پیش بگیرن و شرطتوبه هم برنگشتن به گناهه 

وگرنه چیزی که زیاده اینجا خانمایی که شوهرشون عشق 4سال پیششو تو اینستا پیدا کرده یا خانومی که عشق قدیمیش رو عکس پروفایلش نظر میده...

درسته که رفتنی راه خودشو میره ولی به نظرم آدم پیشگیری کنه بهتره 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
ببخشیداگرهمسرشما درروندخواستگاری ازتون پرسیدایا شما با پسری دوست بوده وارتباط داشته ای پاسخ شما ...

اگربپرسه باید راسشتشوبگه.چون قبلش تعهدی نداشته باهاش.پرسش راجب این چیزا اشتباهه.من موقع ازدواج همسرم ازم پرسید وراحت گفتم دوتا دوست داشتم.منم ازش پرسیدم ایشونم گفت.درگذشته بوده.وتموم شده رفته.ادم با اشنایی بدون سرانجام پاکیش هیچوقت ازبین نمیره.

چطور انقدر راحت باهاش کنار میای  من اصلا برام عادی نیست حتی برای خودم چه برسه به خانوادم

خب خودش قفل میشه دست من نیست که

بعدم خونمون اینترنت همراه اول جواب نمیده که دائمی بخرم

مامان بابام فقط دائمین که اونام واسه اینترنتشون ایرانسل دارن باز

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2740
ببخشیداگرهمسرشما درروندخواستگاری ازتون پرسیدایا شما با پسری دوست بوده وارتباط داشته ای پاسخ شما ...

قبلا این سوال رو جواب دادم 

با صداقت میگم که با کسی در ارتباطبودم و اگر نمیتونن بپذیرن بهتره ادامه ندیم🌸

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
با من اشتباهت گرفته خانوم گل بعضی دوستامون فکر کردن من هر روز زیر دست و پای یه پسر افتادم که حالا م ...

من کاملا باهات موافقم زندگی متاهلی یعنی شروع دوباره اگه عوض نکنی خدایی نکرده فردا پس فردا یکی الکی مزاحمت ایجاد کنه شوهرت بی اعتماد شه کجاش خوبه؟یا خودت استرس بگیری نکنه فلان کس پیامی چیزی بده

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
اره دیگه زشت برای هردوزشته.من ناراحت نمیشم چون داماد درگدشته تعهدی بهم نداشته وازاین به بعدش مهمه.آش ...

ببخشید من مخالف شناخت نیستم وحتما بایدشناخت باشه اما ما الان با این شناخت هایی که دختر وپسر با هم پیدا می کنندباز شاهدان هستیم که امارجدایی به قدری زیاد شده که اعلام خطرشده پس عزیزم این شناخت نیست این یک نوع اشنایی واحساسی گری است که درخیلی ازوقت ها البته بیشتراقا پسرها خودواقعی خودرا نشون نمی دهندوبعد می بینی عقد که انجام شداقا پسر180درجه عوض میشه ودختر خانم حالا میادمی پرسه چه کارکنم اون عاشق من بودچه قول هایی به من دادخ بودو....عزیزم شناخت یعنی تحقیق شناحت یعنی هم کفو بودن وتشابه معیاره وشاخص ها .بدان با این اشنایی ها در دانشگاه وبازاروخیابون شناخت درستی به دست نخواهدامد.

شما مطمئنی از خدا کمک نخواستم؟ نمیشه با هر خواستگاری که میخواد بیشتر آشنا بشه صیغه بخونیم که 

عزیزدلم.صیغه فقط یک متنه برای سرپوش روی دست گذاشتن ومو واین حرفا.ادم نمیتونه با هرکی اشناشه صیغه کنه که.اشنایی به قصدازدواج با اطلاع والدین گناه نیس مشکلی هم نداره.

یه سری دوستان نمیدونم چرا اصرار دارن عقایدشون رو فرو کنن تو ما 

باباجون وقتی میبینی خط فکریت با استارتر متفاوته برو از تاپیکش بیرون 

گناهه ,حرومه ,زشته اه گندشو در اوردید 

درستون هنوز ب لا اکراه فی الدین نرسیده؟

درکل گفتم اون تاپیک هم گفتی گناهه برا مدل پوششون فقط خواستم بگم کسی که با بلوزوشلوار میگرده با گفتن ...

من کلا هرچی بگم واس هرکی رک میگم وغیرمستقیم بلد نیستم رک رک هستم همه هم میدونن🙈

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍
2706