2737
2734
عنوان

تا حالا شده به این موضوع فکرکنین؟

147 بازدید | 3 پست

اینکه حیوونا بخصوص پرنده ها وگربه ها توزمستون چکارمیکنن؟

قطعا پرنده هاشایدکوچ کنن ولی گربه هاچی؟دوستای گلم حتی شده از غذای اضافتون برنج پخته مرغ یاهرچیزی که پخته باشه وگربه بخوره تو زمین خالی ای یا گوشه ی خیابونی یا کناردرختی بزارین.

طوری بریزین که دونه ای باشه مثلا برنجو پرت نکنید که برای کارگرای شهرداری زحمت بشه.

یک گوشه آروم بزارین خودشون میان میخورن.

دیشب غذامون مرغ بود شاید باورتون نشه اما فقط یک تیکه کوچیک مرغو که بال بود واصولا بالوگردن رونمیخوریم اونم پختم و گذاشتم یه گوشه.

بعد از5دقیقه ازآیفون دیدم یک گربه اومده داره میخوره.

خیلی لذت داره خیلی

اگرگربه ها نبودن شاید شهر پراز موش میشد.

ما متاسفانه برای حیوانات درسطح شهر هیچ خونه ی کوچیکی نداریم خودشون یه سرپناه پیدامیکنن.کمک کنیم که حداقل گرسنه نمونن وزندگی کنن.

حیوونام مثل ماحس گرسنگی حس استرس وحس درد دارن.باهاشون مهربون باشیم

تواین دنیای ظالم خوبی ومهربونی به تمام جانداران چه انسان وچه حیوان روازخودمون شروع کنیم.دوستتون دارم😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاقا ما میریزم پشت بوم میریزیم برا کلاغا کلاغا با ما دوس شدن یا کریما و کفتر ها هم میان 

ای جانم.پشت بومم خوبه.حیوونا احساس دارن مافکرمیکنیم هیچی نمیفهمن ودردوحس نمیکنن.خواهش میکنم خانواده ها به بچه هاتون آموزش بدین این گربه های بیچاره رو اینقدر نزنن ونترسونن

2728