2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فحش مادرو پدر و خواهر میده بهش میگم درست حرف بزن میگه نمیخام میگم چرا بهونه میگیری چرا گیر الکی میدی 

فحش میده تهدید میکنه که گوشیتو میگیرم سیم کارتاتو قطع میکنم پولم که خداروشکر زوری میده درو هم از روت قفل میکنم

یه روزی حال منم خوب میشه
2740
خیلی بدجنسه ازش میترسم آبروریزی میکنه

داشتیم باهم بحث میکردیم تلفنی الکی به‌ همه چی گیر میداد بعد گفتم کافیه میگه دهنتو ببند الان زنگ میزنم بابات فلان فلانش میکنم الان میرم دم خونتون به مادرت فحش میدم

یه روزی حال منم خوب میشه
خوب یه کاری کرده زن اولش یه بچه  رو گذاشته و در رفته شما هم فرار کن تا سکتت نداده

آخه کجا برم بابامم اخلاقش خوب نیست بجز آبروریزی و بیوه بودن و نگاه بد بقیه چیزی واسم نمی مونه هنوز بیست و سالمه یکسال و نیمه ازدواج کردم فقط یه دل پرخون واسم مونده دلم میخاد اول اونو بعد خودمو تیکه تیکه کنم 

نمیدونم چرا خدا فراموشم کرده چرا انقد عذاب 

بخدا از اون دخترای بد نیستم بددهن و لجباز نیستم چرا شوهرم انقد ظالمه 

یه روزی حال منم خوب میشه
طلاق بگیر راحت شو 

نمیشه بابام سختگیره تا سرکوچه نمیذاشت برم همش گیر همش دعوا و داد و بیداد 

الان که بعنوان بیوه برم خونش دیگه بدتر

تازه شوهرم میگه شده دیووونت میکنم ولی طلاقت نمیدم

یه روزی حال منم خوب میشه
نمیشه بابام سختگیره تا سرکوچه نمیذاشت برم همش گیر همش دعوا و داد و بیداد  الان که بعنوان بیوه ...

متاسفانه چون دقیق در جریان نیستیم نمیتونیم دقیق راهنمایی کنیم 

اما راه زیاده ؛ شکایت بابت سو رفتار با استشهاد محلی و اگر کتک زده پزشک قانونی و اگر معتاده ... مهم این هست که اعتماد به نفس داشته باشی از اینکه فردا چه کنی نترسی دیگه از اعدامی ها که شرایطت بدتر نیست