2737
2739
عنوان

وای خدا کی عروسیم میشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالری شماری.اگ خوب رعایت کنی ماهی ۴کیلو

روزی چند کالری مصرف داری؟

من رفتم دکتر برام رژیم داده

برا این دو هفته گفت ۲۲۰۰ کم کنم

خداکنه بتونم😞😞😞

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731

😒😒 عجله نکن وقتی ی بار شوهرت بهت غور زد و دوبار دعواتون بشه .همچین دلت برا مجردی تنگ بشع .زندگی هم همون نامزدیش خوبه و عقد .بعد عروسی همه رفتارشون عوض میشه و همه چی عادی میشه 😒😒 

الانه ک یکی بیاد رختخواب پهن کنه بگه ن من خیلی هم خوشم همه مث هم نیستن ..ولی در کل زندگی زیر ی سقف 

خیلی سختی دارع 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
روزی چند کالری مصرف داری؟ من رفتم دکتر برام رژیم داده برا این دو هفته گفت ۲۲۰۰ کم کنم خداکنه ب ...

مصرفی بر حسب وزنمون حساب میشه.ـ

چ رژیمی داده بهت؟

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2740
وای خییییبلی سخته. بهشون اولتیماتوم بدین. وگرنه هیچ کاری نمیکنن. به مامان و بابات بگو حرف بزنن. من 2 ...

تازه خواستگاری یه سال قبل بود بعد عموی شوهرم فوت کرد و یک سال عقب افتاد. من خرررررم چون دوست بودیم منتظرش موندم. 

2706