2733
2739
عنوان

خانما شوهرم میخاد بره یه جایی ک مجبوره و من نمیخام بره شدیدا عصبیم

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 51 پست
میدونی الان چیشد اون خانومه ک زنگ زد شوهرم تغییر صدا دادذجوری ک فهمیدم پشت پوشی خانومه جالا بهش میگم ...

راضی نشو اصلا

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ نزارن برم چی فک کنم هرکی بلیط بگیره بزارن اما اگ الکی بهم بگه زنگ زدم پرسیدم گفتن نمیشه چی بهم می ...

نمیشه شمام بری کلاس مربی گری؟؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731
یعنی چی صداش رو تغییر داد؟

دیدی بعضی خانوما میخان با ناز حرف بزنن با ی غریبه صداشونو نازک تر میکنن بعضی مردام صداشونو مردونه تر میکنن و مثلا ی جور دیگ حرف میزنن نمیدونم چجوری بگم ولی خب ادم میفهمه دیگ اگ حرف زدن عادی یکیو ببینی بعد کنارت با گوشی حرف بزنه ی جور دیگ متوجه میشی

حق داری گلم.. نپیدونم چکار کنی فقط حتما حواست باشه حساسیت الکی بخرج ندی و یکاری نکنی اقات بیشتر توجه کنه...مثلا هی نگی حالا خانما خوش هیکلن؟؟تو نگاشون میکنی؟؟یا اون خانومه رو ببین چه خوبه....حواست باشه حواسشو جمع نکنی...خودتو بزن ب بی خیالی

آسمان تو چه رنگ است امروز......  
2738
میرم باهاش شما اگ جای من بودی همین فکر منو میکزدی میگفتی اگ شوهرم اونارو ببینه منم دارم مردارو میبین ...

نه من همچین فکری نمیکنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706