2733
2739

شوهرم مربی باشگا الان جدیدا ی طرحی اومده ک باید مدرک مربیگری نمیدونم چی داشته باشه یا تربیت بدنی خونده باشه چون رشتش مهندسی ای تی تربیت بدنی نیس امروز ی خانمه زنگ زد از تهران گف کلاسای مربیگری میخاد تهران برگزار شه میخای ثبت نامت کنم گف اره. چون اگ نره باشگاهش پلمپ میشه.. 

خلاصه از موقع عقدمون نرفته ولی قبل دوستیمون رفته بوده و تو دوستیمون بهم گف ک بدنای خانوماش عالی بوده چون همه فیتنسن.. منم همون یادم مونده درسته الان میگ من عاشقتم کسی ک عاشقه چشمش زن دیگرو نمیبینه.. ازین حرفا اما تو نی نی سایتم یکی نوشته بود ک شوهل دخترعموش میرفته همین جاها تا ی مدت ب زنش سرد میشده چون زنایی ک میان اونجا خیلی خوبن

خیلییی حسودیم میشههه چیکار کنم من بدنم معمولی هووووف:( نمیخام بره اونارو ببینه چیکار کنم

بهش میگم منم سیصد تومن میدم باهات میام تهراان 

میدونید چرا چون اونجوری اگ اون زنارو ببینه با خودش میگ زنمم داره مردای بهتر از منو میببنه

یا اینک کلا نزارم بره ک نمیشه اصلا چون ی بار چند ماه پیش نزاشتم بره هی میگف جلو پیشرفتمو میگیری اینبار پای پلمپ درمیونه چیکااار کنم

مطمعنم اگ بره برگرده فکر اینک ازونا خوشش اومده کلا سردم میکنه

برو عزیزم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب سیصدتومن که پولی نیست منم جات بودم میدادم و حتما میرفتم خیلی بهتر از اینه که بشینی خونه و هی فکرکنی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731
برو عزیزم

اگ نزارن برم چی فک کنم هرکی بلیط بگیره بزارن اما اگ الکی بهم بگه زنگ زدم پرسیدم گفتن نمیشه چی بهم میگ ک زنگ میزنم اگ گف همراهی میشه برد بیا ولی اگ پولی بود برا چی الکی 300 بدی

خب سیصدتومن که پولی نیست منم جات بودم میدادم و حتما میرفتم خیلی بهتر از اینه که بشینی خونه و هی فکرک ...

اگ نزاره چی چون شمال بودیم نزدیک تهران بودیم تابستونم بلیطش صد بود گفت ن برا چی الکی پول بدی برا فضولی پاشی بیای بعدم نرف و تا چن ماه منت میزاش

اگ نزاره چی چون شمال بودیم نزدیک تهران بودیم تابستونم بلیطش صد بود گفت ن برا چی الکی پول بدی برا فضو ...

بگو ۳۰۰تومن ارزشش بیشتره یا فکرو ذهن من که داغون بشه؟من شمارو نمیدونم عزیزم ولی خودم بودم یا نمیذاشتم بره یا هرطور که شده باهاش میرفتم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2738
بگو ۳۰۰تومن ارزشش بیشتره یا فکرو ذهن من که داغون بشه؟من شمارو نمیدونم عزیزم ولی خودم بودم یا نمیذاشت ...

میرم باهاش شما اگ جای من بودی همین فکر منو میکزدی میگفتی اگ شوهرم اونارو ببینه منم دارم مردارو میبینم یا من داغونم خخخخ

میرم باهاش شما اگ جای من بودی همین فکر منو میکزدی میگفتی اگ شوهرم اونارو ببینه منم دارم مردارو میبین ...

نه درست میگی اتفاقا.اینطوری حواس خودشو بیشتر جمع میکنه ولی شما نباشی خیالش راحته

عزیزم لخت که نمیان،گرمکن تنشونه بابا حساس نباش

بهش فکر نکن اصلا

گیر الکی هم نده،فکر کن داره تو خیابون راه میره

یعنی توی خیابون زن و دختر قشنگ و خوش هیکل نیست؟اعتماد به نفست رو بالا ببر و بهش انگیزه بده و موج مثبت بده تا اونم جبران کنه و هواتو داشته باشه

نه درست میگی اتفاقا.اینطوری حواس خودشو بیشتر جمع میکنه ولی شما نباشی خیالش راحته

میدونی الان چیشد اون خانومه ک زنگ زد شوهرم تغییر صدا دادذجوری ک فهمیدم پشت پوشی خانومه جالا بهش میگم صداتو تغییر دادی میگ ن... الانم تلگرررام نوشته حالا ک اینجوری کردی اگ بردمت خودم تنها میرم

عزیزم لخت که نمیان،گرمکن تنشونه بابا حساس نباش بهش فکر نکن اصلا گیر الکی هم نده،فکر کن داره ت ...

تو خیابون خودمم راه میرم زن و دختر خوشگل هس اما خوش هیکل نه چون یا چاقن یا لاغر بخدا فیتنس ندیدم فقط تو تهران تو پارک ی فیتنس دیدم کمرش باااریک بقیه جاهاش درشت ک اونم خودم دیدم شوهرم اونور بود تو شهر خودمون ندیدم

2706