2737
2734

اره معلوم میشه عزیزم..طول سرویکستو چرا 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله مشخص ميشه 

هفته ١٦ كه سونوى معمولى هم مشخص ميكنه

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2728
2738
۱۶ هفته نمیرم اوایل ۱۵ هفته میرم اونم بخاطر اندازه سرویکس وگرنه تا سونو انومالی نمیرفتم سونو

خب برو توكل به خدا نگران نباش

بچه اولته؟ دختر ميخواى يا پسر؟

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
۳۵شکمی بود ولی این دفعه واژینال میخوام بدم

خوده واژینالم خطرداره ها

ان تی من ۳۰بود 😰😰😰

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84
من دیروز طبق تاریخ پریودم ۱۳هفته و دوروز بودم و طبق سونو ۱۲هفته و دوروز.گفت احتمالا دختر.بنظرتون حسا ...

والا نمیدونم بستگی داره اونجا که رفتی سونو کارش خوب باشه یا نه

ولی تو احتمالی درنظرش بگیر فعلا سیسمونی نخر