2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از یه حدی بیشترش به کار نمیاد.  خونه ی خوب ماشین خوب خرج و مخارج راحت ،ویلا تو شمال و کیش و ترک ...

😂😂 نه بابا خیلی مارا میکنه

جت شخصی ، جزیره شخصی 

کاخ تو همه جای دنیا

از لحاظ پزشکی بهترین و سالم ترین

پوست و زیبایی‌ ‌رفکت

امکانات رفاهی ک نگممم...

اخرش اره مردنت اما من ب شخصه ترجیح میدم تو جزیرم تو بهترین امکانات با ازامش نفس اخرمو‌ بکشم

تا بین یه عالمه دود ته شهر تو خونه مستجری و نگران این باشم بعد مرگم پول ختم از کجا میارن و بعد من کی چی کار میخواد بکنه

یادم تورو فراموش..
2731

کسی ک پول نداشته باشه نمیدونه چیکار کنه ولی اونی ک داره خوب بلده خرج کنه

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
2738
از یه حدی بیشترش به کار نمیاد.  خونه ی خوب ماشین خوب خرج و مخارج راحت ،ویلا تو شمال و کیش و ترک ...

باز وارثت دراین دنیا محتاج این وان نمیشندچون فقیرم باشی باید بگذاری بروی وبچه هایت مثل خودت بد بختی وسختی باید بکشند

2706