2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت هرزه الانم یک هفتست قهریم نمیاد برای آشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 3055 بازدید | 127 پست
شاید یکی دوروز برم خونه مامانم بهشم نه زنگ میزنم ن پیام میدم

استاتر از قبل مشکل داشتید؟یعنی شوهرت هیچ تلاشی برای بهبود رابطه نکرده؟

شمام چیزی بهش گفتید ؟

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
مختارید و البته منم شما رو درک نمیکنم به استاتر میگید حتما هرزه هستید😐هرچند منظورتون این بود طرف به ...

استارتر بلده جواب بده به قول خودش بی زبون نیست  شما مجبور نیستی اونقدر بحث کنی که فکر دیگران را عوض کنی و بخوای حرفتو به اثبات برسونی با ربط و بیریط مشاورهم یه حرفی میزنه خیلی هاشو خودشم انجام نمیده هرچند مطمینا بسته به شرایط نظر میدن این نمیتونه تو همه ی شرایط کاربردی باشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر بلده جواب بده به قول خودش بی زبون نیست شما مجبور نیستی اونقدر بحث کنی که فکر دیگران را عوض ک ...

شما منو ری پلی کردید ،جواب ری پلی خودمو دادم.پس نظر دیگزان رو ری پلی نکن.

من هیچ تلاشی برای تغییر فکر دیگران ندادم متاسفانه شما فکر میکنید همه باید مثل شما فکر کنند.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728

بزرگ شدین دیگه دوست من دوتا بچه دارین شما وسط بحث قهقهه میزنی ایشونم کتکاری میکنه اونم سر بچه ها!!!!!!!!!!؟😐😐😐

وقتشه مثل افراد بالغ رفتار کنین تا اینجور مشکلات پیش نیاد بچه ها هم راحت زندگی کنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
من مشاورها را درک نمیکنم  وقتی این حرفو میزنن

واسه خودشون میگن

فکر کن یکی دور از جون بهت بگه هرزه

شب بری بخوابی کنارش

من حالا فاز اینهایی که به حرف همچین مشاورهایی گوش میدن رو نمیفهمم 😁

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2738
بزرگ شدین دیگه دوست من دوتا بچه دارین شما وسط بحث قهقهه میزنی ایشونم کتکاری میکنه!!!!!!!!!!؟😐😐😐 ...

به خدا من دست خودم نیست وقتی استرس دارم یا عصبی خندم میگیره تو مراسم فوت پدرمم میخندیدم و بلند بلند وقتی خبر مرگشو بهم دادن

كسي شناساييم نكنه صلوات😂❤️🙏
چرا 

چون اگر نیاد دنبالت میخوای چیکار کنی؟

ببین یا مجبوری تا اخر بری و دعوارا کشش بدی یا اینکه خودت برگردی 

‌مشخصه شوهرت اهل منت کشی تیست جلو چشمشی نیومده جلو دور بشی ممکنه اصلا نیاد

به خدا من دست خودم نیست وقتی استرس دارم یا عصبی خندم میگیره تو مراسم فوت پدرمم میخندیدم و بلند بلند ...

وا گلم رو خودت کار کن جالب نیست همچین چیزی 

فاز اینایی که میگن جاتونو جدا نکنیدو اصلا نمیفهمم!!!

طرف میگه هرزه گلورو فشار میده سرو میکوبونه دیوار بعد خانوم بره کنارش بخوابه؟این یعنی سبک بودن محض.خانومم بره آقا پامیشه میره جای دیگه.تورو خدا عقلاتونو به کار بندازین بعد کامنت بزارین

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
استاتر از قبل مشکل داشتید؟یعنی شوهرت هیچ تلاشی برای بهبود رابطه نکرده؟ شمام چیزی بهش گفتید ؟

نه مثل همه زوجا دعوا داریم گاهی ولی این سری اینو بهم گفت

كسي شناساييم نكنه صلوات😂❤️🙏
به خدا من دست خودم نیست وقتی استرس دارم یا عصبی خندم میگیره تو مراسم فوت پدرمم میخندیدم و بلند بلند ...

خدارحمت کنه پدرتو 

میفهمم چی میگی شاید یه جور رفلکس عصبی باشه ولی هرجور شده باید کنترلش کنی چون به عصبانیت طرف مقابل دامن میزنه و کنترلشو از دست میده البته همسرتم که حالات روحی شما رو خوب میشناسه باید درک کنه خلاصه باید هر دو روی خودتون کار کنین و تغییر تا زندگیتون شیرین بشه .الانم یکم دیگه صبر کن تا خودش پیش قدم بشه اخه حرفش واقعا بد بوده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
فاز اینایی که میگن جاتونو جدا نکنیدو اصلا نمیفهمم!!! طرف میگه هرزه گلورو فشار میده سرو میکوبونه دیو ...

بگی نظر درستی نیست بهت توهین هم میکنن 

2706