2726

بچه ها تو تاپیک قبلم هست سر بچه که داشت دادو بیداد میکرد دعوامون شد گفت چیکارش داری گفتم بگو جیغ نزنه خواهزش مزیضه خوابه و دعوا بالا گزفت سرمو زد ب دیوار گلومو فشار داد بهم گفت هرزه گزفتمت ادمت کنم

الان یک هفتست قهریم

جامون جداست

دلم میخواد استی کنم

ولی اون نمیاد جلو نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید

كسي شناساييم نكنه صلوات😂❤️🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلت میخواد اشتی کنی؟

شماها یا خیلی گذشت دارید یا واقعا یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست و شوهرت راست گفته

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

همون لحظه که اون حرف رو میزد بهش میگفتی میدونی به خاطر فحشو تهمتت ازت شکایت کنم پدرتو درمیارن؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
دلت میخواد اشتی کنی؟ شماها یا خیلی گذشت دارید یا واقعا به کاسه ای زیر نیم کاسه هست و شوهرت راست گفت ...

وا😐

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
کلا قهر رو طولانی نکنید ،شما باید میرفتی تو قیافه اون بیاد آشتی،هرگزم جاتون رو جدا نکنید

وااااای

حالا با این حرفی که زده شب بچسبه بهش که چی بشه😥

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706