2737
2734
عنوان

قرار یه هفته با مادرشوهرم تنها باشم 😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 69 پست
سلام خب تو میرفتی خونشون که در طول روز هم به بهانه سر زدن به خونه، میومدی خونه ت، فقط شب واسه خواب ...

سلام عزیزم، خوب گفتم که من شهر غریبم، مادرشوهرم از شهر خودمون اومده اینجا، من میخواستم شوهرم رفت بعد 4ماه برم به خانوادم سر بزنم ولی‌ با اومدنش نتونستم برم 

خوب مساله اینه اون منو دختر خودش نمیبینه، من امروز پ ریود شدم با همون حال غذا پختم، سفره پهن کردم جم ...

مگه پریود بشی جار میزنی؟؟ تو بهش لطف نکردی وظیفه ت بوده خواهر گلم مادرت شاید همه جوره تحملت کنه ولی مادر شوهرت وقتی میاد خونه پسرش فقط دلش میخواد بشینه و کدبانویی زن پسرشو ببینه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب مساله اینه اون منو دختر خودش نمیبینه، من امروز پ ریود شدم با همون حال غذا پختم، سفره پهن کردم جم ...

همه مادر شوهرا همین طورن، بهش بگو بیاین بریم از خونتون یه سری بزنیم، رفتین اونجا، دیگه برنگرد، لااقل تو خونه خودش کاراشو میکنه، پدر شوهرتم احتمالا هست، یکم جو بهتر میشه، بعدشم روزا بیا خونه خودت، بگو میرم سر میزنم و بر میگردم که دیگه نیاد خونه ت

2731

اصلا چیزی نگو،این یه هفته بالاخره تموم میشه،تو هر چقدرم با زبون خوب بگی اونا به حساب بی احترامی می میزارن و ازین به بعد پات نوشته میشه،آتو دستشون نده،ولی برای سری بعدی صریحا با شوهرت اتمام حجت کن که راحت نیستی و ترجیح میدی تنها باشی 

همه مادر شوهرا همین طورن، بهش بگو بیاین بریم از خونتون یه سری بزنیم، رفتین اونجا، دیگه برنگرد، لااقل ...

نه عزیزم من یه شهرم، مادرشوهرم شهر دیگه، پدرشوهرم فوت شدن 

سلام عزیزم، خوب گفتم که من شهر غریبم، مادرشوهرم از شهر خودمون اومده اینجا، من میخواستم شوهرم رفت بعد ...

ای وای، چه بد

فکر کردم با مادر شوهرت توی یک شهر زندگی می کنید

پس بگو بیاین بریم شهر شما که منم تا شوهرم میاد خانوادمو ببینم، وقتی پسرتون میاد خونه باشم و به زندگیم برسم

حالا اتفاقیه که افتاده

اگه دست و‌پا داره با هم برید بیرون، پیاده روی خرید

خودتو تو دلش جا کن

مثلن ازش بخواه یه غذای خاصی بهت یاد بده

بگو‌از خاطرات گذشته برات بگه

سعی کن از این فرصت استفاده مفید کنی که عزیرتر از گذشته بشی براش

من اولش گفتم بگو فکردم شوهرت هست و منطورم این بود به شوهرت بگی ازش بخواد

ولی الان اصلن اوکی نیست مه خودت بگی برو

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2740
خخخ تو بگو هرکاری کردم ولی وقتی عروس غریبه میدونن نه از خودشون، چه میشه کرد 

کاش قبل رفتن شوهرت بلیط می گرفتی و نمیذاشتی بیان

برعکس تو، من پر حرفم و مادر شوهرم کم حرف، بارها شده باهاش تنها بودم دوران عقد، حتی پدر شوهرمم بوده، ولی هیچ کدومشون حرف نمیزدن و حوصله م شدیدا سر میرفت

مگه پریود بشی جار میزنی؟؟ تو بهش لطف نکردی وظیفه ت بوده خواهر گلم مادرت شاید همه جوره تحملت کنه ولی ...

نه جار نمیزنم ولی از بس حالم بد میشه همه می‌فهمن، کلا میوفتم تو خونه، شایدم حق با شماست من پرتوقع هستم 

کاش قبل رفتن شوهرت بلیط می گرفتی و نمیذاشتی بیان برعکس تو، من پر حرفم و مادر شوهرم کم حرف، بارها شد ...

میفهمم چی میگی ،از قبلش اومده بودن، منم دیگه بیخیال شدم، الان اما فهمیدم اشتباه کردم، من اونقدر ها هم صبور نیستم 😁

نه جار نمیزنم ولی از بس حالم بد میشه همه می‌فهمن، کلا میوفتم تو خونه، شایدم حق با شماست من پرتوقع هس ...

وقتی پریودی برای دردت یه پروفن بخور بعدش یه شکلات دردت اروم میشه هیچیو واسه خودت سخت نگیر چون فقط خودت حرص میخوری اطرافیانت فقط نگات میکنن همیشه سعی کن با همه جور شی حتی اونی که دشمنته چون ارامش تو بیشترین عذابه واسه اطرافیانت