2737
2734
عنوان

بچه ها سه تومان قراره حقوق بگیریم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 71 پست
وای عزیزم چرا اینقدر متکی به بیرون هستی واقعا چرا رنگ و اصلاح رو خودت انجام نمیدی؟ من فقط برای عروس ...

میشه عکس از رنگایی ک سرت گذاشتی بدی ببینم چجوری شده ؟ 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب دقیق نیس ک قیمتا سعی کردم یکم دست بالا تر از معمولی بزنم قیمتو ک کم نیاد 😐😁  خب لباس خونگ ...

۱۵۰میشه دوکیلوگوشت ماحداقل دیگه پنج کیلومیخوایم مرغ وخشکبارم بایدبگیریم ای خدا  

تیکر تولد یکسالگی دخترم
۱۵۰میشه دوکیلوگوشت ماحداقل دیگه پنج کیلومیخوایم مرغ وخشکبارم بایدبگیریم ای خدا    

به بودجتم یه نگا بکن خو😐

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2731
به نظرم اگه لباسهات نو هستن خرج لباس نکن پولاتو.رنگ مو هم خودت میتونی بزنی...پول اصلاحم که چیزی نمیش ...

اصلا گفتن امسال همه بیان اجیل و تحریم کنن ما با اینکه مشکلی توی خرید اجیل نداریم تصمیم داریم برای عید اجیل نخربم

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
من اگ رئیس جمهور میشدما ... میشدم شیخ عرب 😂😂😂

😄😄😄😄😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
وای عزیزم چرا اینقدر متکی به بیرون هستی واقعا چرا رنگ و اصلاح رو خودت انجام نمیدی؟ من فقط برای عروس ...

راست میگه دوستمون...منم امسال هیچی نمیگیرم البته بخاطر بارداریه!!!  با این هیکل و شکم گنده واسه چی بیخودی لباس بخرم ...همون لباسایی که دارم میپوشم..قبل عیدم زایمانمه ولی بازم لباس دارم خداروشکر واسه عید بپوشم...بیخودی هزینه نمیکنم

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
به نظرم اگه لباسهات نو هستن خرج لباس نکن پولاتو.رنگ مو هم خودت میتونی بزنی...پول اصلاحم که چیزی نمیش ...

رنگ چ رنگی بزنم تابحال نزدم میترسم زشت بشه براعید

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2738
اصلا گفتن امسال همه بیان اجیل و تحریم کنن ما با اینکه مشکلی توی خرید اجیل نداریم تصمیم داریم برای عی ...

والا بخدا مردم با این وضعیت قدرت خرید آجیل و دیگه ندارن همه باید متحد باشن تا اینجوری الکی گرون نشه یه جنس

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
حق باتوهه ولی اگه نونکنی هم هی باید دیگرانوببینی حسرت بخوری یاکسی بیادخونت نگاه تحقیرامیزمیندازه&nbs ...

وای عزیزم نگو این حرف رو

اونقدر باید رو خودمون کار کنیم که در هر شرایطی دیگران نتونن رومون اثر سو بزارن

اصلا به کسی مربوط نیست تیپ شما چطور هست

همیشه سعی کنیم طوری زندگی کنیم که تو اون حالت بهترین و راحتترین حس رو داشته باشیم

شاید یکی پوشیدن لباس از جنس طلا رو فقط نماد زیبایی بدونه. ایا ما باید خودمون رو به اب و اتش بزنیم که سر تا پامون رو طلا بگیریم.

انسانیت به اخلاق هست گلم نه به لباس

البته لباس هم مهمه ولی باید شرایط خریدش باشه نه اینکه خودمون رو لا منگنه بزاریم

مثلا امسال من یک چادر دیدم قیمت کردم 800 هزار تومان و میگفتم برای عید حتما میخرمش

الان حساب کتاب هامون با هم جور در نیومد و تصمیم گرفتم اون رو نخرم و به چادر 200 تومنی اکتفا کردم. منظورم اینه ایه منزل نیومده که حتما همه چیز مطابق معیارهامون باشه

عکس اگه داری بزارببینیم.ماشالله به تو.والامن عرضه ندارم میزنم خرابش میکنم براعیدچ رنگ میزاری

تیکر تولد یکسالگی دخترم

انقد سخت نگير بابا هرچيزيو راحت بگيري قشنگتر ميگذره من پارسال عيد چنتا رنگ خريدم دادم شوهرم قاطي کرد گذاشت سرم ميرفتم جايي همه ميگفتن وااي ارايشگا کجارفتي گفتم ارايشگر شخصي دارم  

بحث حساس بودن باشه حساس تر از خودم تا الان ندیدم. خیلی سخت گیرم. ولی بعد عروسیم نشستم با خودم خلوت کردم و دیدم اصلا ارزش نداره اونقدر سختگیری کنم . البته همسرم هم بی تاثیر نبود. خدا خیرش بده خیلی روم اثر مثبت گذاشته

به بودجتم یه نگا بکن خو😐

مجبورم لباسامو کمترکنم مثلامانتورو یانگیرم یا ی قیمت پایین تر شلوارم پایینتر باشالم ۶۰نیست ایناروکم میکنم ببینم میشه

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706