2733
2734

سلام خانما من تو هفته ۱۱هستم از ویار زیاد و حالت تهوع بد ۶ کیلو کم کردم احتمال داره تو۴ ماهگی برم خوب بشم کسی اینجوربوده؟

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو پهلو راستمه اصلا نمیتونم با اسایش بخوابم😭

عزیزم مگه الکیه له بشه 😂اصن نگران نباش ب پهلو بخابی خیلی بهتره البته پهلوی چپ بهتر از راسته.اون انقد جاش محکم هست ک چیزیش نشه 

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
سلام خانما من تو هفته ۱۱هستم از ویار زیاد و حالت تهوع بد ۶ کیلو کم کردم احتمال داره تو۴ ماهگی برم خو ...

بله عزيزم

من اينجوري بودم

همش دميترون ميخوردم ولي٣ ماهم تموم شد ديگه قرص نخوردم

فقط الان از بوها بازم يكم بدم مياد

2731
چی بگم خواهرر

هیچی فقط دعا کن سالم و صالح باشه 😊😊

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
هی میخام به خودم امیدواری الکی ندم قبولش کنم به خاطر یه سری شرایط نمیشه تموم تست های خونگی که پسر ن ...

واااای تورو خدا به خودت امیدواری نده. خودتو برای دختر آماده کن که اگه پسر شد ذوق زده بشی. منم کلا به دختر میخوردم هرکی منو میدید میگفت دختره مرحله اولم گفت دختره دیگه مطمئن بودم دختره. وقتی سونو گفت پسره دیگه هیچی نمیشنیدم.. راه خونمونو اشتباه رفتم اصلا تو این دنیا نبودم. یک ماه تمام گریه کردم. ولی الان خیلی دوسش دارم. این هفته هم میرم واسه قند خودم سیسمونی بگیرم. خدا همه بچه هارو با هرجنسیی حفظ کنه.❤❤❤

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊
خانما کسی دیابت بارداری داشته؟میشه بگید چیکار کردید برای کنترلش؟

من دیابت نداشتم ولی قند خونم رفته بود بالا لب مرز اگ یه کوچولو دیگ بالاتر بود باید انسولین میزدم من فقط رژیم غذایی گرفتم قند و شکر بستنی موز بیسکویت شیرینی اصن نخوردم  تا اومد پایین

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
2738
هی میخام به خودم امیدواری الکی ندم قبولش کنم به خاطر یه سری شرایط نمیشه تموم تست های خونگی که پسر ن ...

عزیزم بگو به گوشت قرمز و کباب چه حسی داری؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
بله عزيزم من اينجوري بودم همش دميترون ميخوردم ولي٣ ماهم تموم شد ديگه قرص نخوردم فقط الان از بوها ...

یعنی میشه من خوب بشم برم تو۴ماه با دمیترون زندم هیچی نمیخورم

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....
من دیابت نداشتم ولی قند خونم رفته بود بالا لب مرز اگ یه کوچولو دیگ بالاتر بود باید انسولین میزدم من ...

من آزمایش دادم قندم بالا بود،امروز باید برم پیش دکتر جواب آزمایشمو نشونش بدم،ولی این 4 روزه که جواب آزمایشمو گرفتم خودم برنج و نون کم کردم،چیزای شیرینم نخوردم،وزنم یک کیلو اومد پایین،به نظرتون برای نی نی مشکلی پیش میاد؟