2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خوندم ااتماس دعا...برای منم صلوات بفرستید به خواسته ام برسم ممنون

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
2740

تعداد مقبره امامزاده‌ها در ایران در اوایل انقلاب هزار و پانصد مقبره بوده و  تا سال ۱۳۹۰ به  ۱۰ هزار و پانصد امامزاده رسیده‌. یعنی سالانه تعداد ۳۰۰ امامزاده جدید کشف شده. و همچنان امامزاده سازی و بدعت گذاری در دین ادامه داره. توی نی نی سایت که شدیدا قضیه فعال هست   

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
تعداد مقبره امامزاده‌ها در ایران در اوایل انقلاب هزار و پانصد مقبره بوده و  تا سال ۱۳۹۰ به &nbs ...

چنین پستی در چنین تاپیکی به منزله توهین به عقاید ی عده اس

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چنین پستی در چنین تاپیکی به منزله توهین به عقاید ی عده اس

نمی‌دونم والا.. از صبح تا شب تاپیک‌هایی هست که از دید کسی مثل من بدعت سازی در دین  هست!  ولی یک بار یک پست بنویسیم سریع توهین می‌شه.

وین بوم محنت از پی آن تا کند خراب

بر دولت آشیان شما نیز بگذرد

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
نمی‌دونم والا.. از صبح تا شب تاپیک‌هایی هست که از دید کسی مثل من بدعت سازی در دین  هست!  و ...

این جور تاپیک ها حال ی عده رو خوب میکنن چرا باید واکنش منفی نشون بدیم  

بدعتی نیست ی جور توسله  همین.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
شهداعزیزن درسته جایگاهشونم خیلی بالاس ولی دیگه از امام وپیغمبرکه بالاترنیستن جدیداشروع کردن هرروزتاپ ...

این همه سال جنگ بود و تعداد زیادی شهید شدند و این بساط راه نیفتاد. این یک جریان جدید هست و من مطمئن هستم از جایی هدایت می‌شه. و گرنه چرا باید ناگهان پا بگیره و مثلا توی همین سایت از صبح تا شب شاهد دین تازه‌ای باشیم که توش مدام به افراد جدید توسل می‌شه؟ کلا اینقدر این قضیه توسل در این برداشت خاص (و جدیدا تبلیغ شده)  از دین زیاد شد اصل مساله فراموش شد. خدا که به کل از صحنه محو شده! 

این همه سال جنگ بود و تعداد زیادی شهید شدند و این بساط راه نیفتاد. این یک جریان جدید هست و من مطمئن ...

ازصبح سیصدتاتاپیک درمورده شهیدامیزنن والاشهیداواسمون عزیزنوقابل احترام ولی استغفرالله ازخداپیغمبرواماماکه بالاترنیستن معلوم نیست منظورشون چیه

2706