2733
2734
عنوان

شما چه جور رفتاری دارین توی خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 35 پست

مادر شوهر و ندارم 

از اول نداشتم

پدر شوهرمم یک ساله فوت شدن

دو خواهر شوهر و چهار برادر شوهر سن بالا دارم

فوق العاده محترمانه و با لفظ خانم آقا 

مشکلی توی این ده سال باهاشون نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت  من یه ادمی ام که اگه جو سنگین باش وظیفه خودم میدونم که جو رو اروم کنم😑😑😑😕😕😕😕

هیچچچچ وقت خجالت نکش .مث خودشون باش

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
2728
هیچچچچ وقت خجالت نکش .مث خودشون باش

الان خیلی بهتر شدما واقعا تمرین کردم و جواب هم داده اما هنوزم جای کار دارم😅

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
الان خیلی بهتر شدما واقعا تمرین کردم و جواب هم داده اما هنوزم جای کار دارم😅

باخودت تمرین کن بگو اگ قرار ب خجالته ک اونت باید بکشن اگ نمیکشن من چرا بکشم. توام مقابله کن 

اصلن کم نیار

منم مث تو بودم الان رو خودم کار کردم خوب شدم 

2740

هم خودم بچه ی بزرگ خانوادم و هم همسرم.

روو این حساب از دو طرف خانواده ها حرفمون بُرش داره و اگه باشیم هم تحویلمون میگیرن و هم محترمانه رفتار میکنن..

چیزی هم میگیم گوش میدن ، چون به قولی بزرگتریم از بقیه بچه ها ...

خلاصه خوبه همه چی ..

و حتی یادمه یه جاریم داشت با خواهر شوهرم شوخی میکرد و بهش میگفت که با من نمی تونه این شوخی ها رو کنه ، چون من و همسرم بزرگ ترشونیم 😁

خوشبحالت  من یه ادمی ام که اگه جو سنگین باش وظیفه خودم میدونم که جو رو اروم کنم😑😑😑😕😕😕😕

روی خودت کارکن بزار اون ها به فکراین باشن نه توچون تومهمونی    حرف نزدن طلاست    حرف زدن نقره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
منم از کم سن و سالیم بود که رو میدادم بهشون کتر درست رو شما کردی

درهرصورت اونا کارخودشون میکنن.من سرد بود وصمیمی نشدم یکسال ونیم اول زندگیم همش دعوا بود شوهرم میگفت چرا سردی چرا نمیخندی باهاشون بحث نمیکنی و...چندبارتذکر داد منم گفتم اگه صمیمی بشم مثل الان که همه باهم دعوا دارن وتیکه میندازن بهم مثل اونا میشم.اگه دوستداری بددهن وتیکه انداز و...بشم رو چشام ازفردا کپی اونام.

الان بعد ۳ سال چندوقت پیشش گفت خیلی ازت راضی هستم و...گفت خاهرام اوایل بدتو میگفتن سرد بودی ...امااالان نظرشون درموردت عوض شده چون از بقیه عروسا بهتری نه دعوا میکنی نه بددهنی نه فضولی....منم فهمیدم دعواهای اولمون سر حرف خاهراش بوده گفتن زنت بد وفلانه...باوجوداینکه خاهرشوهرام قصد داشتن صمیمی بشن اما بازم اجازه ندادم بهشون.چون راه دخالت بیشترازاین باز میشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منم مثل سابق شما.ولی امروز برا اولین بار جوابشون دادم

پشت سرم به شوهرم چیزی گفته بودن شوهرمم هیچی مخفی از من نداره راز دوستاشم میاد بهم میگه

اومد بهم گفت منم به مادر شوهرم گفتم هم تهمت زدی هم غیبت کردی من که نمیبخشم رفت توجیه کنه گفتم توجیه نکنین خداحافظ

خیلی مذهبین واسه همین اینطور گفتم 

دیگه هم خونش نمیخوام برم 

تا عید هم اگر معذرت نخواد عید هم نمیرم

درهرصورت اونا کارخودشون میکنن.من سرد بود وصمیمی نشدم یکسال ونیم اول زندگیم همش دعوا بود شوهرم میگفت ...

الان فکرنمیکنن ک توساده ای ک هیچی نمیگی یانمیگن ک فلانی چراساکته

تیکر تولد یکسالگی دخترم
رسمی بودنت چ جوریه

نظر نمیدم.کم میخندم. درحد اعتداا کمک میدم. از کسی انتظاری ندارم انتظارم صفره. رفت شدم فقط همراه شوهرم .کنارش میشینم .وارد بخثاشون کم میشم .

2706