من اویل خیلی بچه بودم ب همه رودادم وصمیمی شدم اونام هرشوخی وهرچیزی میخواستن میگفتن ولی الان نه حرفمورک میزنم ورفتارسنگین تر وخانمانه تری دارم واحترام بیشتری الان بهم میزارن شماچی 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من اوایل خیلی تحویل میگرفتم اما اونا تو قبافه بودن الان من تو قیافم اونا بهتر شدن 

مثلا اوایل سحر خالی بودم الان مادرشوهرم بهم میگه سحر خانم😅

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

من قبلا میرفتم خونشون حرف میزدم اما الان سعی میکنم بیشترشنونده باشم چون بعضی وقت ها یه حرف هایی ازدهن ادم میپره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

من ازاول صمیمی نشدم و وا ندادم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من قبلا میرفتم خونشون حرف میزدم اما الان سعی میکنم بیشترشنونده باشم چون بعضی وقت ها یه حرف هایی ازده ...

خوشبحالت 

من یه ادمی ام که اگه جو سنگین باش وظیفه خودم میدونم که جو رو اروم کنم😑😑😑😕😕😕😕

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2706