2737
2739
عنوان

واقعا خوش به حال اونایی که هر چقدر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 72 پست
شوهرمم میگه چون همش سرت تو گوشیه لاغر شدی

شوهرت مامان من نیست🤣

میگه چون همش سرت توگوشبه 

چون نمیخوابی.من خیلیم میخوابم ولی بد میخوابم یعنی از ۴ صب تا یک ظهر.

چون خیلی مبچرخی.

یعنی هرکاری کنم که دویتش داشته باشما میگه این دلیل لاغریته😐

هانیل هستم🤗❤
من اصل فرانسه گرفتم.رکزی دو تا دریغ از ی کیلو 26 تومن. پولش بود تازه تموم. کردم حتی شیر خشک نان هم ب ...

منم هيچي برام اثر نكرده ميخواستم فردا برم اين قرص رو بخرم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گالگا از عطاری بگیر عزیزم پودر گالگا خیلی تاثیر داره خیلی بزن نت

فعلا باردارم انسولین مبزنم

احتمال زیاد میمونه روم چون قبل بارداری داشتم نمیدونستم

شک داشتم چون قبولش برام سخت بود نمیرفتم ازمایش

نه گلم من توباردار امپولشومیزدم برااشتها  ویتامین ب هست

باشه عزيزم ممنون دعا كن اثر كنه حداقل پنج شش كيلو افزايش وزن پيدا كنم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
من اصل فرانسه گرفتم.رکزی دو تا دریغ از ی کیلو 26 تومن. پولش بود تازه تموم. کردم حتی شیر خشک نان هم ب ...

نه عزیزم من روزی دوتامیخوردم یه دوره  چاق شدم تادوسالم همونجور موندم 

ظهراهم بخابین دوستان تو پرشدن صورت و بدن برای من جواب داد

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2740
فردا ميرم اون قرص رو ميخرم  اشتها اور هست؟،

اره.برا پوست ومو هم خیلی خوبه کلا چیز خوبیه.

من الان ۰۰۷ میخورم از عطاری گرفتم ولی چون بعصیا گفتن ضرر داره خوب نیست اینا نمیگم بخری.

ولی فعلا من چاق شدم...

ولی عرق یونجه عالی ازش جواب گرفتم باورم نمیشد عرق بتونه چاقم کنه.

هانیل هستم🤗❤
شوهرت مامان من نیست🤣 میگه چون همش سرت توگوشبه  چون نمیخوابی.من خیلیم میخوابم ولی بد میخوابم ...

هههههه میگم موهام داره میریزه میگه مال سرت تو گوشیه 

لاغر شدم میگه چون سرت تو گوشیه 

غذام بد مزه میشه میگه سرت تو گوشیه 

ی چیزی گم نیشه میگه سرت تو گوشیه 

فعلا باردارم انسولین مبزنم احتمال زیاد میمونه روم چون قبل بارداری داشتم نمیدونستم شک داشتم چون قبو ...

انشالله بعد بارداری هیچ اثری نمیمونه احیانا موند هم.از این پودر استفاده کن انشالله خیره

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.

من عین خرس میخورم آآآآمّمّمّاااااا دریغ از ی کیلو افزایش وزن

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
من تازه تموم. گردم همراهش فارماتونم میخوردم ولی بی تاثیر بود

فارماتون بی خود ترین چیزی که توکل زندگیم دیدم.اصلا نمیدونم چکار میکرد.

من هیچییزی ازش ندیدم هچیییییی.

هانیل هستم🤗❤
2706