2726
عنوان

واقعا خوش به حال اونایی که هر چقدر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فكر ميكني الان خوش بحال ماهاست ولي نيست بخدا من قدم ١٧٠ هست وزنم ٤٥ خيلي لاغرم مرداد عروسيمه به همه ...

قرص مخمرابجو بخور من باهاش ده کیلو اصافه کردم خالص ویتامین ب هست توداروخونی روزی دوتامیخوردم ۱۷تومن بود 

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2728
همسرت چند سالشه؟؟؟!  تو امضات نوشتی همسری کنکور داره!

همسر سي سال داره كلا تو فاز درس نبود شغلش ازاده كارداني برق داشت امسال دوباره كنكور ميده ايشالا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
قرص مخمرابجو بخور من باهاش ده کیلو اصافه کردم خالص ویتامین ب هست توداروخونی روزی دوتامیخوردم ۱۷تومن ...

ضرري كه نداره؟؟ 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
فكر ميكني الان خوش بحال ماهاست ولي نيست بخدا من قدم ١٧٠ هست وزنم ٤٥ خيلي لاغرم مرداد عروسيمه به همه ...

عرق یونجه بخور.

مانکن ونصب کن با استفاده از برنامه اون بخور.

مخمر ابجو از داروخونه بخر.

ورزش کن که گشنه بشی.

یوتیوب یا اینستا فیلم ببین اینایی که میشنن کلی چیز میزارن جلوشون میخورن.

من با اینکارا جاق شدم.بعد ۸ سال تلاش وکوشش.از اینا جواب گرفتم البته قرص مخمر ابجو نخریدما.ولی تعریعشو خیلی شنیدم.

عرق یونجه میخورم بعد میشینم فیلم میبینم در حد جنون گشنپ میشه از اونور مثلا برنامه گفته فلان مقدار کالری باید بخوری من فقط میخورم اون روزشو.اینجوری چاق میشی.

هانیل هستم🤗❤
پس من چی بگم دیابت دارم حسرت شیرینی بستنی میوه......حتی بعضی از غذاها و. دارم

گالگا از عطاری بگیر عزیزم پودر گالگا خیلی تاثیر داره خیلی بزن نت

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.
عرق یونجه بخور. مانکن ونصب کن با استفاده از برنامه اون بخور. مخمر ابجو از داروخونه بخر. ورزش کن ک ...

فردا ميرم اون قرص رو ميخرم 

اشتها اور هست؟،

قرص مخمرابجو بخور من باهاش ده کیلو اصافه کردم خالص ویتامین ب هست توداروخونی روزی دوتامیخوردم ۱۷تومن ...

من اصل فرانسه گرفتم.رکزی دو تا دریغ از ی کیلو 26 تومن. پولش بود تازه تموم. کردم حتی شیر خشک نان هم با شیر میخوردم. همراهش ولی اصلا تاثیر تکرد

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.
2706