2737
2734
عنوان

دیگه اعصاب نذاشته برام

615 بازدید | 59 پست

مامانا دخترم همش نق میزنه  از موقع تولدش تا الان که شش ماهشه بیشتر وقتشو با گریه سر میکنه هرچقدرم بهش شیر میدم و باهاش بازی میکنم اصلا رو زمین راحت نمیگیره  حتما باید بغلش کنم یا باهاش بازی کنم یا بهش شیر بدم.خستم کرده کسیم نیست ی لحظه برام نگهش داره برم کارامو انجام بدم توروخدا یگید چیکارش کنم بهتر بشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تحمل تحمل تحمل

کاری که همه مادرا میکنن. 

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

ببین بچت بغلی شده.. از گریه به عنوان یه ابزاری برای رسیدن به خواسته هاش استفاده میکنه..فهمیده تا یه ذره گریه کنه میدویی بغلش میکنی.. توجهت رو به گریه هاش کمتر کن..از وقتی گریه میکنه تا زمانی که بری بالا سرش هر دفعه یه مقدار زمانشو بیشتر کن

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2738

اره عزیزم پسرمن همونطوریه.یه نینیتاب باراش خریدم یه چندقیقه ای روتوشه راحتم بعدم میزارمش توروروئکیه چیزی میزارم جلوسینش تاسفت توش بشینا بازم خوبه

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
دختر من الان ده ماهشه تو بگو یه دیقه وایمیسته ،کبابم کردع کباب

میبینم فقط بچه من نیست

بعضی بچه هارو میبینم اینقد خوبن که نگو.ماماناشون بهشون شیر که میدن دیگه ساکت میشن  تنها روزمین.تنهایی هم به خواب میرن..میخوام یاد بگیرم بچه دومم اینطوری تربیت کنم نمیدونم چطور

عزیزم بچتون به محیط بیرون عادت نکرده وقتی میزارید زمین میترسه گریه میکنه و دوری از شما باعث میشه احساس ناامینی کنه هرچقد که میتونید بغلش کنید و از خودتون دور نکنید تا این دوره هم بگذره وگرنه تاثیر بدی توی روانش میزاره

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2706