2737
2739
2450 اجاره ماهیانه😀😀😀😀الانم سر همین موضوع یه دعوا حسابی راه انداختم با شوهرم اونم ول کرد رفت&nbs ...

خوب عزیزم زنگ بزنید یکی بیاد درستش کنه و از اجاره کسر کنید

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
کرایه ها خیییییلی بالاست و حقوق ها خیلی پایین 😕😕😕 من کرایه نمیدم ولی خونه ام خونه نیست ،یه حال و ...

همین که اجاره نمیدی یعنی از ما جلوتری

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا یه چیز میشد میگفتن حداقل ما که خونه رو که داریم خدا رو شکر بعد مادر شوهرم ذووووق میکرد میگف شکر ...

😄😄 باید پای پدرشوهرت رو بوس کنن وگرنه اینا هم مستاجر بودند و نمیگفتن خدا رو شکر خونه داريم.تو هم غصه نخور خدا بزرگه

همین که اجاره نمیدی یعنی از ما جلوتری

آره فقط این یه قسمتش خوبه 

فک کن تختمون گذاشتیم جلوی اوپن ،کنارشم یه کاناپه ،حتی جای مبل نشد بذاریم ،😐 

ایشالا همه یه روزی خونه داربشیم

آره فقط این یه قسمتش خوبه  فک کن تختمون گذاشتیم جلوی اوپن ،کنارشم یه کاناپه ،حتی جای مبل نشد ب ...

انشالله

2740
خوب عزیزم زنگ بزنید یکی بیاد درستش کنه و از اجاره کسر کنید

از اول امسال تا حالا 1 تومن خرجش کردیم هر چند وقت 100 150 تعمیرکار میاد از همون اول هم تعمیرکاره گفت این درست بشو نیس باید نو شه که صابخونه قبول نمیکنه همون پول تعمیراتم نمیده فقط اجاره میشناسه...فردا میرم شکایت میکنم ازش...شوهر منم خوووووونسسسسسسرد میخواد با همه با ارامش مصالحه کنه

انشاالله برا هممون اینده روشن باشه

برا هممووووووون روشنه عزیزدلم 

فقط کافیه فکر منفی نکنیم هرکسی آینده و زندگیشو خودش میسازه پس چه بهتر ک عااااالی بسازه 

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍
از اول امسال تا حالا 1 تومن خرجش کردیم هر چند وقت 100 150 تعمیرکار میاد از همون اول هم تعمیرکاره گفت ...

اره والا برو شکایت کن 

می‌دونم خیلیا حرفامو قبول ندارن ولی بازم میگم من سه تا خونه دارم ولی سلامتی ندارم حاضرم همشو بدم بر ...

انشالله خدا بهت سلامتی بده

آره فقط این یه قسمتش خوبه  فک کن تختمون گذاشتیم جلوی اوپن ،کنارشم یه کاناپه ،حتی جای مبل نشد ب ...

مگه‌ خونتون چندمتره

خوشبختی یعنی بگی مامان وبشنوی جانم ❤️همینو بس😘فدات بشم مامان قشنگم 😍❤️❤️
2706