2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هم😔😔

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ما که هرماه 800 اجاره میدیم.از حقوقمون هم هیچی نمیمونه.همش برای اجاره و قسط میره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738

اگر طلا داری بفروش ،یه وام بردارین،میتونین خونه ای که خریدین رو بدین رهن ،و برین یه جای ارزون تر زندگی کنید و قسط خونه بدین،چند سال بعد هم قسط تموم میشه هم میتونید رهن مستاجر رو برگردونین و خودتون برین داخل خونه

شغل خودتون و شوهرتون چیه؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

2450 اجاره ماهیانه😀😀😀😀الانم سر همین موضوع یه دعوا حسابی راه انداختم با شوهرم اونم ول کرد رفت 

کاش خونه درست حسابی هم بود 10 روزه پکیج خرابه نمیتونیم بمونیم خونه اجاره میدیم برا یخچال و مبل

درکت میکنم اینکه پدر شوهرم به بقیه برادرشوهرام خونه داده بود ولی به شوهر من نه اینکه جاریام چقدر ب ...

تا یه چیز میشد میگفتن حداقل ما که خونه رو که داریم خدا رو شکر

بعد مادر شوهرم ذووووق میکرد میگف شکر شکر

ماهم خونه نداریم اما من مطمعنم ک خیلی خیلی خیییییلی زود خونه دار میشیم 

مطمعنم اونقدر قوی هستیم ک مشکلاتو حل میکنیمو بهترین خونه و ماشینو میخریم 

من دلم خیلی روشنه ب آینده 

ابجی گلم شماهم خیییییییییلی زود خونه میخری ناامید نباش

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍
2706