2733
2734
عنوان

افسوس از تاپیک های تعطیل شونده

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 22 پست
یعنی یا سفید یا سیاه  یعنی یا عاشق یا فارغ یا اینوری یا اونوری

یا دوستی و دشمنی

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
نه بار اوله میشنوم یعنی چی؟

یعنی بدون غرض و نظر   بدون اینکه بخوای بیخودی طرفداری یا مخالفت کنی 

حب یانی دوست داشتن

بغض به معنی غرض ورزی

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادمه داشتیم دیدگاههای مختلف درمورد جهان پیرامنمون رو بررسی میکردیم  یه چندنفر گفتن خدا چیه فل ...

واقعا حیف همچین تاپیک هایی تعطیل بشه    اگه بدون تعصب بشه بحث کرد واقعا آدم خیلی چیزا یاد میگیره 

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی

من شده مطلب خوندم که شاخم در اومده با نقطه نظرات کاملا مخالف من ولی هیچوقت به خودم اجازه ندادم گزارش بزنم برای کسی

حتی چند روز پیش یه دوستی میگفت واکسن نباید زد چون باعث اوتیسم هست و نقشه دشمنه که ایرانی ها واکسن بزنن

با اینکه خیلی دور از عقل و منطق بود برای اونم گزارش نزدم 

چون میگم خواننده باید عاقل باشه 

2742
من شده مطلب خوندم که شاخم در اومده با نقطه نظرات کاملا مخالف من ولی هیچوقت به خودم اجازه ندادم گزارش ...

دقیقا  بهترین کار همینه 

یعنی یا سفید یا سیاه  یعنی یا عاشق یا فارغ یا اینوری یا اونوری

اها

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2740