2752
2734

وقتی هنوز معلوم نیست صد در صد دختر و پسر همو میخوان یا نه و هنوز دوران نامزدیشون تموم نشده چرا باید برا مهریه تو سر و کله هم بزنن؟😂😂البته شاید تو سر و کله هم نزنن کلا میگم

از هیچکسی به جز خودت توقع نداشته باش هیچکس❤ حتی اگر اون نفر عزیزترین آدم زندگیت باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله برون بعد از خواستگاری رسمیه ایکیو

اولا که درست حرف بزن منم میدونم حدود یه ماه بعد از خواستگاریه میگم که حالا وایسان بعد از نامزدی مهریه رو تعیین کنن مثلا همون شب عقد...

از هیچکسی به جز خودت توقع نداشته باش هیچکس❤ حتی اگر اون نفر عزیزترین آدم زندگیت باشه

چون بجز مهریه راحب چیزای مهم دیگه ای هم صحبت میشه که برای اینده هردوشون هست 

و برای اشنایی دو فامیل هست در قدیم بله برون نبوده و بهش میگفتن صورتگیری(لیست هدیا،خریدها،مهریه،خرید عروسی گفته میشه)

انسانیت مهمه🫂

پس چند ماه بیان و برن بعد یهو مامان پسره بگه من از اصول اسلامی فقط مهریه رو قبول ندارم؟

در ادامش از رسوم ایرانی هم فقط عروسی گرفتن و هدیه دادن مرد بده بقیش عالیه!

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
اولا که درست حرف بزن منم میدونم حدود یه ماه بعد از خواستگاریه میگم که حالا وایسان بعد از نامزدی مهری ...

شب قبل ازمراسم شاید ب توافق نرسن برنامه ها و تدارکات بهم‌میریزع 

درستش همون بله برونه ک قطعی بشه بره پی کارس

🖤
چون بجز مهریه راحب چیزای مهم دیگه ای هم صحبت میشه که برای اینده هردوشون هست  و برای اشنایی دو ...

بنظرتون صیفه موقت خونده بشه توی بله برون؟

اولا که درست حرف بزن منم میدونم حدود یه ماه بعد از خواستگاریه میگم که حالا وایسان بعد از نامزدی مهری ...

خب همون شب عقد که نمیتونن یهو بزنن زیر همه چی :/ شاید به توافق نرسن

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
بنظرتون صیفه موقت خونده بشه توی بله برون؟

نخیر اصلا،اون دوران قدیم صیغه میخوندن برای خرید ک مثلا گناه نشه،الان نیاز ب صیغه نیست حرف محرمیت بشه مردا پا فراتر میزارن ،دوران نامزدی یعنی قبل عقد برای اشنایی خود مرد و خانواده هست نه بیشتر

انسانیت مهمه🫂
خب همون شب عقد که نمیتونن یهو بزنن زیر همه چی :/ شاید به توافق نرسن

تقریبا جواب سوالمو گرفتم...ولی خب من میگم نامزدی رو بگذرونن شاید با پسره حال کردن یه تخفیفی بهش دادن که قبل از نامزدی شاید اون تخفیفو بهش نمیدادن...

نخیر اصلا،اون دوران قدیم صیغه میخوندن برای خرید ک مثلا گناه نشه،الان نیاز ب صیغه نیست حرف محرمیت بشه ...

پس از لحاظ شرعی دختر پسر خیلی باید مراقب باشن چون به هر حال برای آشنایی ممکنه باهم برن بیرون کافه ای چیزی ممکنه هم دیگه رو لمس کنند

2706