2737
2739
عنوان

افسوس از تاپیک های تعطیل شونده

265 بازدید | 22 پست

نمیدونم بعضی تاپیک ها رو سایت تعطیل میکنه یا به دلیل گزارش بچه ها حذف میشه

فقط میتونم بگم حیف که نتونیم یه بحث رو بدون حب و بغض بخونیم 

سریع جهت و جبهه نگیریم  

مطالعه باعث پیشرفت میشه مهم نیست ما تو زندگیمون چه اشتباهاتی کردیم خوندن و تصحیح و واقف بودن به اشتباهاتمون فقط تقویتمون میکنه

من شخصا خیلی خیلی اشتباهات و تصمیمات غلط داشتم 

انکارشون نمیکنم و اگر کسی بگه تو اشتباه کردی میگم اره کاش یه نفر مثل تو اون موقع گوش من  میکشید ...

الان یه تاپیک کودک همسری رو میخوندم که تعطیل شد دلیلش مهم نیست چرا ولی خوندن و دونستن نقطه نظرات بقیه خوبه بد نیست 

یه کم دیدمون رو باز و دلمون رو بزرگ کنیم 

تا هممون پیشرفت کنیم همراه هم از اشتباهاتتون نترسین 

بغض میکنی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر تاپیکی که باعث میشه به اطلاعاتت اضافه بشه حالا چه مذهبی یا غیر مذهبی دو سه تا دیوونه میان هی حرف میزنن تحت هرشرایطی مخالف میکنن و بی سوادیشونو به رخ مبکشن و دعوا میکنن و مبحث تعطیل میشه.

شدیدا در مقابل فهم و یادگیری مقابله میکنن 

سال ۹۰ ۹۱ که تازه اومده بودم خیلی خوب بود هرکسی دسترسی به اینترنت نداشت و ....

بهرحال فرهنگسازی باید بشه که اگه به مبحثی علاقه ندارن وارد تاپیک نشن و جنگو جدال راه نندازن 

عزیزم سایت هم در راستای اهداف خودش که مهمترینش دایر بودن سایت هست مجبور بعضی تا پیک ها رو پاک کنه    به زعم من و شما حرف بدی زده نمیشه ولی یه عده معلوم الحال کمر به تعطیلی سایت بستن یکی از مقالاتشون رو خوندم از ساده ترین کامنت ها استفاده کردن برای اینکه بگن سایت ضد حکومت و اشاعه فساد و فحشا میکنه واقعا متاثر کننده است 

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
2740

منم داشتم میخوندم که نظر بدم. یهو بسته شد. مطلب اول یه جورایی خلط مبحث بود به نظرم. در کل این خیلی غلطه که هرکسی یک طرفه به قاضی بره. هر دو گروه موافق و مخالف انگار این جورن. خیلی محکم میگن کار طرف مقابل غلطه. هر کدوم هم برای خودشون دلیل دارن. کاش گاهی به نظر طرف مقابل هم توجه میکردن

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

چون که اینجا هنوز اونقدر فرهنگ‌سازی نشده که درعین آزادی بیان،ملت ادب رو هم رعایت کنن پس همون بهتر تعطیل شه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
حب و بغض  اصطلاحش رو تا به حال نشنیدی؟

نه بار اوله میشنوم

یعنی چی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
هر تاپیکی که باعث میشه به اطلاعاتت اضافه بشه حالا چه مذهبی یا غیر مذهبی دو سه تا دیوونه میان هی حرف ...

دقیقا ما ساده ترین حدف هامون رو هم با تعصب میزنیم 

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
منم داشتم میخوندم که نظر بدم. یهو بسته شد. مطلب اول یه جورایی خلط مبحث بود به نظرم. در کل این خیلی غ ...

اگر خلاف نظر من فکر کنی پس نمیفهمی   (قانون اول دنیای مجازی)

یادمه داشتیم دیدگاههای مختلف درمورد جهان پیرامنمون رو بررسی میکردیم 

یه چندنفر گفتن خدا چیه فلان کیلو چند چی میگین 

یه سری هم گفتن وای برشما که خدا گفته تو کار من دخالت نکنین یکدفعه ایمانتون سست میشه.

حالا این وسط کلی ادم با اطلاعات حوزوی و کلی ادم با اطلاعات کاملا برعکس داشتن تبادل نظر میکردن و لذت میبردن از بحث.

تعدادشون کمه از هر دو قشر ولی ده تا گزارش بخوره سایت خودکار حذف میکنه‌.