2737
2734
عنوان

کیا تنبلی تخمدان دارن بیان😣

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لك بيني داشتم قبل پريودم هرماه اگ باردار بودي بي بي نشون ميداد از موعدت گذشته فردا باز بي ...

اون ماهی که باردار شدی بازم لکه بینی داشتی؟؟؟؟

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2731
بله تا اينك شياف گذاشتم قطع شد 

یعنی هرماه قبل پریت هم لکه بینی داشتی..اون ماهی که باردار شدی فکر نکردی باز داری پری میشی؟؟چون منم هرماه قبل پریودم لکه بینی دارم...

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
یعنی هرماه قبل پریت هم لکه بینی داشتی..اون ماهی که باردار شدی فکر نکردی باز داری پری میشی؟؟چون منم ه ...

اره تقريبا ي سالي بود ك اينجوري بودم شايدم بيشتر 

وقتي لك شدم دقيق روز موعدم بود منم گفتم پريود شدم ميخواستم زعفران بخورم زود شروع بشه برم تو اقدام 

ولي يادم رفت بعد ٥روز ديدم اصلا دماي بدنم افت نميكنه و درد پري ندارم شك كردم،

(اخه اول لك دارم دماي بدنم افت ميكنه درد پري مياد و شروع ميشم)

بي بي گذاشتم هاله افتاد تا٣روز گذاشتم بعد رفتم بتا دادم 

2738