2733
2734
عنوان

کیا تنبلی تخمدان دارن بیان😣

319 بازدید | 22 پست

بچه ها من دوماهه اقدامم متفورمین و مدروکسی پروژسترون میخورم ماه پیش سروقت پریود شدم ولی ابن ماه باید ۲۵ میشدم از اونروز فقط وقتی میرم خودمو پاک کنم دستمال خونی میشه لباس زیرمم تمیزه😖😖😖امروز بیست و هشتمه و من همچنان لک میبینم به مقدار خیلی کم وهمچنان لباس زیرم تمیزه...دیروز بی بی چک گذاشتم منفی شد....کیا تجربه داشتن بیاین راهنماییم کنید😑😑

از موعدت گذشته بهترین کار آز بده که خیالت راحت بشه...شاید لک لانه گزینی باشه و اینکه اگه باردار باشی و لک میبینی بهتره شیاف بزاری که جای نی نی سفت بشه و به خونریزی نیفتی

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بی بی چک منفی شد دیروز😖

بعد چند دقیقه هم نگاه کردیم یا همون اول انداختی دور؟سابقه عقب انداختن داشتی اصلن؟

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
بعد چند دقیقه هم نگاه کردیم یا همون اول انداختی دور؟سابقه عقب انداختن داشتی اصلن؟

من عقب مبنداختم ولی با مدروکسی پروژسترون سروقت میشدم...سه ماهه سروقت شدم چون اون قرص واسه تنظیم پریودمه...الان تعجب کردم که سه روزا فقط لک میاد

2738
من عقب مبنداختم ولی با مدروکسی پروژسترون سروقت میشدم...سه ماهه سروقت شدم چون اون قرص واسه تنظیم پریو ...

مدروکسی قرص هورمونی هست وو تا کامل تنظیم بشی لک بینی رو هم داره

لک طبیعیه؟؟من مدروکسی مبخورم واسه تنظیم پریود بعدچرا باید لک ببینم.؟؟

منم لك بيني داشتم قبل پريودم هرماه

اگ باردار بودي بي بي نشون ميداد از موعدت گذشته

فردا باز بي بي بزن اگ منفي بود بارداري منتفيه 

2706