2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شاغلم ولی خب اونم اینطور نشون داد و حتی رفتار کرد ک من براش مهم نیستم. چون طلاق خواسته و اصرار او ...

بهش فکر نکن من ندیده بهت قول میدم میاد میفتهبه غلط کردن

غروب که میشود یاد تو تا آنجا که میتواند  با تار و پود دلم بازی میکند....باش تا باشم و زندگی کن تا زنده بمانم.....
2728
کاملا درکت میکنم من ۱۳ سال پیش جدا شدم با چها رتا وکیل پنج ،شش سال هم طلاق گرفتم طول کشید و  اق ...

خدا کنه عزیزم . چرا انقد طول کشید ؟ با مهریه میترسوندیش بیاد طلاق بده

میگم اگه با یه مرد فوق العاده لجباز رو به رو باشی  بهش بی محلی کنی خوبه یا منت کشی  بگم ...

یه لجباز همیشه ابزار لج میخواد،ابزارش چیه؟ بی محلی،لج متقابل و....

باید یه مدت همه چی رو مسخره و با خنده رد کنی

تازه ازدواج کردین؟ 

سنش ؟

غروب که میشود یاد تو تا آنجا که میتواند  با تار و پود دلم بازی میکند....باش تا باشم و زندگی کن تا زنده بمانم.....
عزیزم من طلاق نگرفتم ولی با این حرفت کاملا درکت کردم چی میگی. دوست خوبم اصلااا به این فکر نکن درمورد ...

مرسی عزیزم. باور کن تمام سعیم رو کردم ک از این آتیشی ک اینا به جونم انداختن یه دختر دیگه بلند شه.... ولی خب منم آدمم کم میارم هرچی باشم منم چهار تا دشمن دارم ک از طلاقم خوشحال شدن و از گزند حرفاشون در امان نیستم 

2738
یه لجباز همیشه ابزار لج میخواد،ابزارش چیه؟ بی محلی،لج متقابل و.... باید یه مدت همه چی رو مسخره و با ...

برادر چراغت زرد شده نرو تاپیک گردی بیا جواب من رو بده

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
۳۲سالشه آره خیلی کوتاه با هم بودیم چیو رد شم خونه بابام هستم در شرف طلاق🤕

باید کنترل میکردین،دونفرو میشناسم که عاشق هم هستم و ده ساله باهم زندگی بینظیری دارن اما میگن هیچوقت نمیخوایم برگردیم به س ال اول  زندگی

سال  اول زندگی شایدم دوسال اول خیلی مهمه و سخت

هی هی بابا کار ما از نصیحت گذشته دیگه

نصیحت نبود واقعیت زندگی بود،اما اعتراف میکنم زندگی با مرد لجباز خیلی سخته،وقتی یه نفر لجبازه باید منتظز رفتارای بچگانه دیگه ایی هم ازش بود

نصیحت نبود واقعیت زندگی بود،اما اعتراف میکنم زندگی با مرد لجباز خیلی سخته،وقتی یه نفر لجبازه باید من ...

منظورم این بود دیگه هیچ چیزی تاثیر نداره تو این شرایط الان که زندگی ما که قرار گرفته 

کلا کار به کارم نداره کارمون به دادگاه کشیده الآنم نمی‌دونم دیگه چطور باهاش برخورد کنم لامصب نه محبت اثر داره نه منت کشی دیگه ازش سرد شدم همیشه تا پیامک میدادم میزد بلاک می‌کرد اما این بار آخرین حرفماموتو پیامک فرستادم دیگه بلاک نکرد 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2706