2733
2739
اگه واقعا میخوای غرورت برگرده و پیروز به چشم بیای،باید کامل فراوشش کنی و زندگیت رو از فردا جور دیگه ...

فراموش ک نمیشه... سعی کردم طور دیگه ای زندگی کنم ک حداقل تو چشم مردم loser ب نظر نیام

اگ ی بهتر گیرشون بیاد ک عمرا تازه میگن کاش زودتر جدا میشدم از اولی.. ولی اگ تنها بمونن و وضعیتشون بدتر بشه خب پشیمون میشن دگ

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طلاق ب خاطر خیانت مرد و هوس بازی مرد و دخالت خانواده مرد....

اگه اینجوری باشه حتی اگه پشیمون بشه خانم باید خیلی مطمئن باشه از پشیمونیش. اگه واقعا عاشق زنش باشه و سرش به سنگ بخوره امکان داره پشیمون بشه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

کاملا درکت میکنم من ۱۳ سال پیش جدا شدم با چها رتا وکیل پنج ،شش سال هم طلاق گرفتم طول کشید و  اقعا هم خودم هم خانواده ام عذاب کشیدیم من خودم که روانی شده همش میگفتم اخه چرا من باید زندگیم اینجوری بشه البته من خودم درخواست طلاق دادم 

ناراحت نباش همه ی این دوران میگذره  و روزی میرسه که میبینی به یه ازدواج فکر میکنی و به یه مرد ی که ازت خواستگاری کرده و دیگه حتی یه ثانیه گذشته یادت نمی افته

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
2740
فراموش ک نمیشه... سعی کردم طور دیگه ای زندگی کنم ک حداقل تو چشم مردم loser ب نظر نیام

وقتی به چشم اون یه جوری رفتار کنی که انگار فراموش کردی همه چی روخوبه و خودتو مشغول کنی اگه یه شغلی باش خیلی  خوبه که نشون بده مستقلی،،شک نکننکن میاد سراغت

غروب که میشود یاد تو تا آنجا که میتواند  با تار و پود دلم بازی میکند....باش تا باشم و زندگی کن تا زنده بمانم.....
اره خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته . برنمیگردم هیچوقت ولی غرورم ترمیم میشه چون خیلی بد ولم کرد 

دقیقا منم اینطوری طلاق گرفتم😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اونکه همیشه گفت من بد بودم

مسئولیت پذیر بود؟سرکار میرفتو تلاش میکرد واسه پیشرفت زندگیتون یا ن؟؟ اگ مسئولیت پذیر نبوده و زن رو بار اصافه میدونسته ک عمرا پشیمون بشه ولی اگ ادم درستی بوده و حالا بخاطر ی سری مسائل حاضر ب جدایی شده حتما پشیمون میشه. درضمن ما چیزایی رو جذب میکنیم ک بهشون فکر میکنیم :)

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
آه  لعنت ب زندگی ب جایگزین کردن ب کنار اومدن....

عزیزم من طلاق نگرفتم ولی با این حرفت کاملا درکت کردم چی میگی. دوست خوبم اصلااا به این فکر نکن درموردت چی فکر میکنن پشیمون هستن نیستن الان خوبن خوشن یا نه. ببین تو فقط بفکر زندگی خودت باش انقدر پیشرفت کن انقدر موفق شو نه بخاطر سوزوندن اونا فقط به خاطر خودت .به گور باباشون چی فک میکنن چی شد . فک کن یه خواب بود بیخیال شو .خوش باش خوش بگذرون موفق شو پیشرفت کن

وقتی به چشم اون یه جوری رفتار کنی که انگار فراموش کردی همه چی روخوبه و خودتو مشغول کنی اگه یه شغلی ب ...

من شاغلم ولی خب اونم اینطور نشون داد و حتی رفتار کرد ک من براش مهم نیستم. چون طلاق خواسته و اصرار اون بود . الان فک میکنم چققد احمق بوده خدایی کی یه زن شاغل و ارشد و با یه خانواده خیلی آروم ول میکنه ب خاطر بهانه های کاملا الکی!!! حتی مشاور هم میگفت دلایلتون برا طلاق انقد آبکی و بچه گانه ست ک خیلی احتمال پشیمونی دارید ولی من گفتم وقتی اون منو نمیخواد من چطور خودم رو بچسبونم ب زتدگیش

2706