2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من از نامه نوشتن به فرشتگان.البته هنوزم نمیدونم گناه و شرک محسوب میشه یانه😶 ولی من تو نامه هام همیشه میگم ای فرشته فلان چیز به یاری و مدد خداوند فلان کارمو درستش کن

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2738
بدموقع کفتی روزه ام حال ندترم تایپ کنم .....نادعلی

وای مامان سه قلو باشی و روزه.قبول باشه عزیزم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
نتیجه گرفتی ؟یکم از قانوناش میگی ؟

✍شیوه نامه نوشتن به #فرشتگان

🧚‍♀درخواست خود را مشخص کنید.
🧚‍♀در خواست خود را بر روی کاغذی بنویسید. 

فرشته ای که نامه برای او می نویسید را نیز  مشخص کنید ،
مثلاً:
«به فرشته نگهبانِ ..........» یا «به کارگزار موفقیت» یا «به فرشته برتر ِ ........» و .....
در جایی از نامه خود ، این عبارت را نیز قید کنید : «در جهت خیر و صلاح همگان»
و حتما نامه خود را با حالتی از سپاسگزاری به پایان ببرید.
جمله «خدایا سپاسگزارم» جمله مناسبی است.

🧚‍♀اگر شخص یا اشخاصی هستند که ممکن است در فرایند تکمیل و به سرانجام رسیدن درخواست شما مزاحمتی ایجاد کنند ، به فرشته نگهبان آنها نیز نامه ای بنویسید و قید کنید که هر آنچه که ممکن است توسط آنها در کار شما سدی به وجود بیاورد ، مسدود شود.
🧚‍♀نامه را تا کرده و مهر و موم کنید. مکانی را برای پست کردن آن در نظر بگیرید و وانمود کنید که آن را پست کرده اید.
🧚‍♀منتظر جواب باشید ، که ممکن است از طریق حس شهود شما ، موقعیتها ، یا احساسات و ... خود را نشان دهند ، مثلاً آرامش ذهنی و راحتی خیال از اینکه همه چیز بخوبی پیش میرود.

✍نمونه ای از نامه نوشتن به فرشته
             #درخواست_قدرت

گابریل (جبرئیل) عزیز ،
از تو تقاضا میکنم مرا یاری دهی تا قدرت من برای به انجام رساندن رسالت زندگی ام افزایش یابد. لطفاً انرژی قدرتمند خودت را برای کمک به من بفرست تا با شهامت و عشق به خویشتن و نیز عشق به دیگران زندگی کنم. با راهنمایی تو قادر خواهم بود هدف زندگی ام را به انجام برسانم و نیز یاریگر دیگران در مسیر زندگیشان باشم. آمین

🧚‍♀دوستان عزیزم ، من اسامی تمام #فرشتگان خدا به همراه مسئولیت آنها را نیز برایتان نوشتم تا دوستانی که میخواهند #نامه به فرشتگان را شروع کنند ، بدانند که به کدام فرشته نامه خود را بنویسند.

🔸عزرائیل :
به معنی دارنده کمک خداوند است. او #اضطراب را درمان میکند و همچنین داغدیدگان را تسلی میدهد.

🔸جبرئیل :
به معنی پیام آور خداوند است. او به اولیاء در امر بارداری ، قبول و یا تربیت فرزند کمک میکند.

🔸آریل :
به معنی شیر خدا است ، که در تامین نیازهای فیزیکی ( #پول ، #امنیت ، مایحتاج و...) کمک میکند و همچنین با عوامل طبیعی به #شفای حیوانات کمک میکند.

🔸شامیویل :
به معنی بینایی خداوند است. او #نگرانی را کاهش میدهد موجب صلح و آرامش جهانی و شخصی شده و به یافتن اشیاء و موقعیتها و افراد #گمشده کمک میکند.

🔸هانیل :
به معنی جلال خداوند است. او به انسان برای افزایش #روشن بینی کمک میکند.

🔸جرمیل :
به معنی رحمت خداوند است. او با #عواطف مرتبط است و به ما کمک میکند تا زندگی خود را بازبینی کرده و بتوانیم خود و دیگران را مورد #بخشش قرار دهیم.

🔸جوفیل :
زیبایی خداوند است. او بی نظمی ها و موقعیتهای #منفی را درمان میکند و همانگونه که زیبایی و نظم را به افکار و خانه و یا محیط زندگی و کار ما میآورد ، #انرژی های منفی را نیز میزداید.

🔸متاترون :
او اختلالات یادگیری و موضوعات مربوط به #ذهن کودکان را درمان میکند.

🔸میکائیل :
به معنی شبیه به خدا است. او ما را از #ترس و #شک رهایی میسازد و شر و انرژی های منفی را میزداید و در قرآن فرشته #رزق و روزی است.

🔸راگویل :
به معنی دوست خداوند است. او به #روابط هماهنگی میدهد و انواع سوء تفاهم ها را درمان میکند.

🔸اسرافیل :
به معنی شفا دهنده الهی است. او #بیماری ها و دردها را درمان میکند.

🔸رازیل :
به معنی راز خداوند است. او #عقده های فیزیکی و #روحی افراد را درمان میکند و به ما در تفسیر تعبیر خواب یاری میرساند.

🔸ساندالفون :
او خدمات زیادی به ما ارایه میکند ، شامل درمان #پرخاشگری و همچنین رساندن درخواستهای ما به خالق.

🔸یوریل :
به معنی نور خداوند است. او فرشته #دانایی و فلسفه است که فکر ما را روشن میسازد و دریچه ای به سوی #ایده های جدید باز میکند.

🔸زادکیل :
به معنی درستکاری خداوند است. او مشکلات #حافظه را درمان میکند و در بهبود و دیگر عملکردهای ذهنی نیز به ما یاری میرساند.

🔸راحیل : فرشته عشق و #ازدواج نامیده شده است.

🧚‍♀🧚‍♀🧚‍♀🧚‍♀🧚‍♀🧚‍♀🧚‍♀

سلام بر تو عشق الهی .....  
هم اکنون و در این لحظه از تو می طلبم تا خواسته مرا ................ به اذن پروردگار در کمترین زمان ممکن برآورده کنی.
تشکر و سپاس.
در جای نقطه چین خواسته خود را بنویسید.

@fereshteganma 💜

من از زیارت عاشورا

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706